Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összejövök egy pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejövök egy pasival, miért akar ennyire rámtelepedni? Mindig ez lesz a vége.

Figyelt kérdés

Én nem szeretek rohanni a dolgokkal. Szeretem megismerni az illetőt mielőtt járunk hogy később ne kelljen szégyelnem olyan dolgok miatt, amiket eltitkolt.

Szeretem tudni az illetőről honnan jött, mások miket tudnak róla, feltérképezni hogy ferdít-e az igazságon vagy nem.

Úgy jövök össze valakivel ha előtte 1-2-3 hónapig ismerkedek vele. Mégis az szokott történni hogy először minden jónak tűnik. Aztán kiderül pár hibája, amik elviselhetőek.

Viszont, amint igen-t mondok a járásra, elkezd az illető "fojtogatni". Azelőtt elég neki heti 1-2 találkozó, utána megvolt a Nagy randi mikor igent mondtam és utána másnap már hív telefonon. Sokszor nincs nálam a telefon, csak sokkal később látom hogy hívott.

Volt olyan, aki többször is hívott írt, eszement módon sürgetik a 2. randit. Pedig még nem is nagyon változik semmi szerintem, csak kapott egy szájrapuszit, és tudja jól hogy egy ideig nem lesz más hiszen előtte se rohantam.

Aztán 2. randi után elkezdenek beleőrülni ilyen képzelt féltékenységbe. Folyton hívnak hogy hol vagyok, mit csinálok, kivel, miért nem szóltam előre stb.

Aztán ha már idegbeteg leszek ettől, kinyomom a telót, a gépet pár napig. Akkor még jobban megőrülnek hogy mi van velem, tuti vár 3-4 levél.

Miért ilyenek? Miért várják hogy azonnal szex vagy nem tudom mi legyen, mikor éppen csak összejöttem velük? Miért várják hogy nagy szerelmet érezzek ha még csak pár hete ismerem és annyira nem jól?

Nem értem őket és hamar szakítok is mert nem bírom. Ha megérzem hogy "fojtogat" elmenekülök.


2012. febr. 7. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem teljesen, amit írsz.


Arról van szó, hogy ugyanazzal a sráccal 1-2-3 hónapig ismerkedsz, összejöttök, és 1-2 hét múlva pedig kezd idegesíteni, hogy gyakran keres?


Szerintem ha valakivel 3 hónapnyi ismeretség után kezdesz párkapcsolatot, akkor teljesen természetes, ha minden nap beszélni szeretne veled, és heti 1 találkozónál többet is akar.

2012. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt akarják érezni,hogy fontosak a számodra.

Én is ilyen vagyok, ez ellen nem tudsz tenni.

Szoksz vagy Szöksz.

2012. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

lehet hogy az a baj hogy félek az elköteleződéstől, nemtom.

De mondjuk sok dolgot csinálok, minden nap nem is érnék rá találkozni. Sok ember van akit besűrítek a napjaimba mert szívesen beszélek velük és ezt nem értik meg.

2012. febr. 7. 17:25
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a nem hozzád valót találtad meg.

Ha magadhoz valót találsz majd, akkor tuti Te is minél előbb látni akarod majd, ebben biztos vagyok.

2012. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
lehet hogy akkor többet akarnám látni de akkor sem mindennap.
2012. febr. 7. 17:30
 6/15 anonim ***** válasza:

Az elsőnek ment a zöld kéz...ugyan ezt gondolom Én is!


23N

2012. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért mondod, mert még nem voltál igazán szerelmes.
2012. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nagy eséllyel nem voltál még igazán szerelmes, így nem tudtod éreztetni, hogy fontos neked a másik.

A másik lehetőség, hogy csak idegbeteg pasikkal találkozgatsz.

2012. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

voltam szerelmes, de akkor is volt egy saját életem, saját barátokkal és hobbikkal. és a legtöbb pasi ezt nem akarja megérteni, hogy nem fogok nem elmenni a táncórámra pl. amit imádok azért, hogy vele találkozzak. az nem jó ha áttesszük máskorra, akkor meg vannak sértődve.

mintha azt akarnák hogy ne legyen önálló életem nélkülük vagy nemtom. igazából nem értem miért kell ezt csinálni.

2012. febr. 7. 17:38
 10/15 anonim ***** válasza:

Sosem fogod megérteni, mert ahhoz a bőrűjükbe kellene bújni.

Én is utálom, ha nem ér rá a csajom.

2012. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!