Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már vége?

Figyelt kérdés

Mikor lesz már vége?

12 éves voltam amikor megismertem egy nálam 6 évvel idősebb fiút.nem akart tőlem semmi komolyabbat mert túlságosan zavarta a korom.viszont valamiért még is nagyon jókat beszélgettünk találkoztunk,de nem feküdtünk le...mindezt fél éven keresztül..aztán közölte,hogy neki ez nem fog menni mert nagyon fiatal vagyok...akkor éreztem igazán hogy szeretem és nem akarom elveszíteni de nem tehettem semmit...rá 3 hónapra összejött az egyik barátnőmmel...nem birtam nézni ugyhogy elköltöztem anyukámhoz egy másik városba..azt hittem majd könnyebb lesz elfelejteni...aztán 1 évig úgyahogy elvoltam szinte nem is kommunikáltam vele...aztán valahogy összekeveredtünk egy buliba...odajött beszélgettünk és minden kezdődött előről... aztán kezdtem látni hogy csak szexelni akar mivel még mindig fiatalnak tart egy komolyabb kapcsolatra de nem tudtam ellenállni...szerettem..:( bíztam benne,hogy ő is belémszeret...ez a csak szex és más semmi dolog tartott kb fél évig...aztán lett egy barátnője akivel még a mai napig együtt van...de mindenki akinek ezt elmesélem és ismer azt mondja hogy jön ő még az én utcámba....mivel valahol vonzódik hozzám csak hát nemtudom...szerintetek ennek mikor lesz vége? a mai napig azt érzem hogy bármit megtennék hogy az enyém legyen..és már lassan 1 éve van neki ez a barátnője....de úgyérzem mi még találkozunk....


2012. jan. 29. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
címeres ribąnc vagy. Isten óvja a normális fiúkat a magadfajta lányoktól.
2012. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Inkog Nito ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni,mert semmi értelme egy életen keresztül várni valakire.Eddig nagyon gyanús nekem hogy csak kihasznált téged,mikor épp nincs barátnője akkor is legyen szex...
2012. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is fogtok még találkozni,már pedig akkor amikor szakítani fog a mostani barátnőjével! Akkor majd megint fogsz kelleni egy kis "csak szex és más semmire"!

Innentől kezdve csak rajtad múlik, hogy meddig tart!

2012. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval akkor normális kapcsolat soha nem lehet köztünk? én is valahogy így érzem...de akkor ideje lenne elfelejtenem...csak annyira nehéz
2012. jan. 29. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valami komolyabbat akarna tőled, akkor már léphetett volna nem egyszer, így aztán 99,9%-ig biztosan úgy gondolom, hogy semmi értelme várnod rá aztán meg újra és újra összetörnöd miatta. Próbálj továbblépni. Ez sokszor könnyebben megy úgy, ha megpróbálod kierőszakolni ebből a pasiból, hogy KIMONDJA, hogy ebből soha nem lesz semmi. Ez néha segít elvágni mindent.
2012. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!