Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összejövök egy pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejövök egy pasival, miért akar ennyire rámtelepedni? Mindig ez lesz a vége.

Figyelt kérdés

Én nem szeretek rohanni a dolgokkal. Szeretem megismerni az illetőt mielőtt járunk hogy később ne kelljen szégyelnem olyan dolgok miatt, amiket eltitkolt.

Szeretem tudni az illetőről honnan jött, mások miket tudnak róla, feltérképezni hogy ferdít-e az igazságon vagy nem.

Úgy jövök össze valakivel ha előtte 1-2-3 hónapig ismerkedek vele. Mégis az szokott történni hogy először minden jónak tűnik. Aztán kiderül pár hibája, amik elviselhetőek.

Viszont, amint igen-t mondok a járásra, elkezd az illető "fojtogatni". Azelőtt elég neki heti 1-2 találkozó, utána megvolt a Nagy randi mikor igent mondtam és utána másnap már hív telefonon. Sokszor nincs nálam a telefon, csak sokkal később látom hogy hívott.

Volt olyan, aki többször is hívott írt, eszement módon sürgetik a 2. randit. Pedig még nem is nagyon változik semmi szerintem, csak kapott egy szájrapuszit, és tudja jól hogy egy ideig nem lesz más hiszen előtte se rohantam.

Aztán 2. randi után elkezdenek beleőrülni ilyen képzelt féltékenységbe. Folyton hívnak hogy hol vagyok, mit csinálok, kivel, miért nem szóltam előre stb.

Aztán ha már idegbeteg leszek ettől, kinyomom a telót, a gépet pár napig. Akkor még jobban megőrülnek hogy mi van velem, tuti vár 3-4 levél.

Miért ilyenek? Miért várják hogy azonnal szex vagy nem tudom mi legyen, mikor éppen csak összejöttem velük? Miért várják hogy nagy szerelmet érezzek ha még csak pár hete ismerem és annyira nem jól?

Nem értem őket és hamar szakítok is mert nem bírom. Ha megérzem hogy "fojtogat" elmenekülök.


2012. febr. 7. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"1-2-3 hónapig ismerkedek vele."

3 hónap után dugni :D 1 hét is elég az ismerkedésre .) max 2

Még jó hogy hívogat hiszen mind ketten azt akarnátok, ha te nem kívánod akkor nálad van a probléma.

2012. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

1 hét? és mi van, ha azalatt egyszer beszéltünk? mondjuk életemben akkor látom először.

hiába várja hogy hatalmas érzelmeket mutassak iránta ha egy hetet hagy. nem fekszem össze minden vadidegennel 1 találkozás után.

sőt, három hónap után sem. volt hogy annyi idő alatt derült ki nagyon gáz dolog a pasiról, és nagyon örülök hogy nem történt köztünk semmi mert azt egész életemben szégyellném.

meg hogy kívánnék valakivel szexet, akiről pl. csak annyit tudok hogy elviselhető a külseje. azt hogy milyen jellemhibái vannak, végigment-e előttem a fél városon, agyba-főbe csalta-e az előző nőjeit, azt nem.

most ha ígyis-úgyis csalódik az ember nem jobb, ha kevésbé fáj? pl. ha kiderül hogy a srác egy tré alak, legalább nem verem a falba hogy ez lefektetett és nem ég a képem örökké utána.

engem megrémít a hirtelen váltás. hogy addig kedvesek, aranyosak míg össze nem jövünk, semmit nem erőltetnek. aztán hirtelen, mint egy inda, fojtanak, mindennap hívnak, írnak, kötelező lesz találkozni és számonkéregetnek.

előtte meg semmi ilyen nincs és boldog vagyok hogy végre egy normális erre...hát nem.

2012. febr. 7. 18:03
 13/15 anonim ***** válasza:

Te nagyon bonyolult lélek vagy.

Téged meg kell fejteni.

Hozzád idő kell.

2012. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

végre valai aki normálisan gondolkodik XD én se nagyon értem ezt az egy-két hét után öszefekvősdit...hiszen annak az alapja a bizalom, nem? hogy bízhatnék meg valakiben 2 hét alatt?


amúgy valszeg az a bajuk, hogy rájönnek h sex is lehet a dologból, és onnantól már játszák a hősszerelmest h megkaphassanak...

2012. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De olyan is van, hogy két ember annyira megkívánja egymást, hogy nem vár a dologgal.
2012. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!