Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ertelme van az eletnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angyalka)(ati kérdése:

Mi ertelme van az eletnek, ha nem lehetsz a szerelmeddel? Konkret valaszt ki tud adni? Aztan majd en mondom el a velemenyem

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 23:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
Az anyukája utált engem emiatt sokat veszekedtünk apám meghalt kértem pár napra menjen haza ő berágot nekem esett én elöktem magamtól elesett és azóta utál fenyeget én meg belepusztulok pénteken megölöm magam nem bírom nélküle kilátástalan lett az életem hiába diploma munka nélküle semmi vagyok nagyon szenvedek
2012. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Előtte feltenném a kérdést: egyoldalú a dolog? (mert az nem szerelem...)

Én is magam alá tudok olykor kerülni (szakítás, egyedül lét, negatív vélemények, rossz indulatú pletykák, haverom halála és még sok más), de csak ennyit mondok: tovább lépek, akár milyen nehéz is.

Sokan mondják, h tehetséges vagyok, de nem nagyon törődök a véleménnyel. Az alkotásban találtam meg a nyugalmat, fájdalom elterelését, kikapcsolódást és rájöttem : ez az életem, hogy alkossak.

Találj valamit te is, ami felemel. Sokáig és még most is kissé bizonytalan vagyok, mit is kezdjek az élettel, de az alkotás iránti szenvedélyes hobbim kiutat mutat a reménytelenségből

2012. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!