Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok szakítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok szakítani a szeretőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt.Neki csalàdja van(feleség,2 gyerek).Mielőtt megköveznétek,sokàig nem tudtam,hogy hàzas.Nagyon jól működött a kapcsolatunk,szerelmesek voltunk mind a ketten.Persze én többet akartam,de ő azt mondta,a gyerekek miatt nem vàlik.Most ott tartunk,hogy màr érzem nem úgy szeret,mint régen.Heti 1-2 alkalommal talàlkozunk(amit majdnem,hogy ki kell könyörögnöm).De nem akar szakitani.Én bàrmit megtennék érte.28L és 34F
2012. febr. 10. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
Jah csak gondolom a te szüleid nem egy ilyen undormány miatt váltak el mint amien te vagy
2012. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
EGy gyenge nő vagy, aki egy senkinek érzi magát a szeretője nélkül, ezért is csüngsz ennyire rajta, mert különben már keresnél egy normális kapcsolatot, ha tartanád magam valamire és nem egy házas emberen lógnál.
2012. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2012. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva eddig sem volt Beléd szerelmes,ha ez nem tűnt volna fel.Nyilván most sem az.Te a lábtörlője vagy,egy eszköz,egy tárgy,ahogyan azt már írták előttem.Szomorú,de ez tény,ez a valóság.Tudom,ez nagyon fáj Neked,és azt hazudod magadnak,hogy márpedig Ő szeret Téged.Pedig nem,Ő saját magát szereti,nem Téged,és nem is a feleségét.Egyikőtöket sem tisztel,Téged meg pláne nem becsül semmire.

Tudod,miért nem akar szakítani?Azért,mert Neki ez a helyzet tökéletesen kényelmes,és nem azért,mert szerelmes.Te meg hagyod magad.Kuncsorogsz egy kis szeretetért,mert éhezel rá.Pedig nem kéne.

Jobbat érdemelsz....és a családja sem ezt érdemli.

2012. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
8%

Az összes olyan SZUKA aki gyermekes férfival viszonyt tart fenn, megérdemli amit kap, mert valójában ti sem tartjátok magatokat többre annál, mint hogy stikában meg legyetek ba...va és le legyetek szo...atva v.mi távoli helyen - elég gyakran a saját költségeteken :)) Milyen sokáig nem tudtál a családjáról, 1-2 hétig? Mégis mit képzeltek???


Csak azért érzed úgy, h bármit megtennél érte mert valójában nem a tiéd az a férfi semmilyen szinten. Nézz szembe a tényekkel és kezdd el magad értékelni többre egy ilyen megalázó viszonynál!

2012. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem szakits vele......lebecsulod sajat magad,mert azt hiszed,hogy nem fogsz kapni magadnak mas pasit vagy nem lesz senki olyan mint o....pedig o a hulye,hogy egyaltalan akart veled valamit....lehet a felesege nem adott meg neki mindent amit akart...,de te is butus vagy,hogy ugy mesz bele egy kapcsolatba,hogy nem tudsz rola fontos dolgokat....Ugy vagy szep ahogy vagy,gyujts erot es hagyd el.....mert evvel leginkabb sajat magadnak teszel rosszat!
2012. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
te ku.rva, nem az a baj hogy belementöl ugy hogy nem tudtad hanem hogy utàna is folytattad miutàn megtudtad hogy asszonya van! Mindenképp egy f.asszopo riban,c vagy, kösd fel magad!!
2012. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!