Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérek segitséget! Barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kekxi kérdése:

Kérek segitséget! Barátnőmmel 2éve együtt vagyunk és facebookos lájkolgatás miatt meg üzenetek miatt nem bizik bennem pedig szeretem nagyon és soha nem csaltam meg! HOGY SZEREZZEM VISZA A BIZALMÁT?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 18:37
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Ha nem jelentett neki semmit akkor szimplán csak egy lotyó. Azt tartják h az ember nem tesz olyat részegen amit józanul ne tenne meg. Te ezt beveszed és megbocsátod neki? Ember. Azért a rózsaszin ködnek is van határa. Akinek itt oka volna kémkedni a másik után és bizalmatlankodni az te vagy. Az meg h azt mondja h ne hozd fel hát......pffff
2012. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Rövidebb mondatokban írom, mert a többiek hosszan írták és nem akartad megérteni:


Neked ez a nő kell. - Ezt írtad.

Haragszik rád. - Ez bánt téged.

Papucs vagy. - Ezt akarod.

Megcsaltak. - Nem bánod.


Megoldás:

Töröld magad Facebookról.

Az e-mail címedet csak arra használd, hogy neki írsz.

Ne beszélj mással.

Ne nézz másra.


Sok sikert az életben, nem lesz könnyű dolgod.

2012. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
facebookrol nem tudom magam törölni de az összes lányt letiltottam és töröltem csak a rokon és akiket ismer azok vannak! de így igaz! ez elég hasznos volt és igen nehéz lesz...
2012. febr. 11. 19:21
 24/40 A kérdező kommentje:
és természetessen köszönöm mindenkinek a válaszát elgondolkodom....
2012. febr. 11. 19:22
 25/40 anonim ***** válasza:
Atya úr isten. Képes vagy egy ilyen hülye lotyó miatt eldobni mindent. Majd szépen pofára esel amikor elhagy ( mert úgy sem bírja ki h más fa.sz ne járjon benne) mert mindenki tojni fog a fejedre emiatt amit csináltál
2012. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
nem hiszem el,hogy neked ez kell.25/L
2012. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

20???

Hát ez meglep, 15-nek gondoltalak.

Tessék felnőni. Férfi vagy, nem papucs.

2012. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
baszus most beszéltem vele! erre azt mondja nem kapcsolat ellemzést kért ugye az egyik válasz adom "megoldásos" dolgát elmondtam erre mondja nem kapcsolat ellemzést kért hanem h legyek normális pfffff ő mondja igaz el kéne hagynom nekem kell talpra állni én vagyok a férfi csak a szerelmem erős iránta!
2012. febr. 11. 19:59
 29/40 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem ez nem szerelem.
2012. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
nem haragszom! és amugy az hidd el látom rajt h szerelmes én is belé! és csak egyszer csalt meg! meg egyszer csókolózott mással buliban amikor ugyan ilyen veszekedés volt de én nekem mi is volt a hibám jah igen! az h lájkoltam képeket meg hazudttam neki erről ....... és teljessen igaz kezd nálam is be telni a pohár
2012. febr. 11. 20:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!