Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérek segitséget! Barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kekxi kérdése:

Kérek segitséget! Barátnőmmel 2éve együtt vagyunk és facebookos lájkolgatás miatt meg üzenetek miatt nem bizik bennem pedig szeretem nagyon és soha nem csaltam meg! HOGY SZEREZZEM VISZA A BIZALMÁT?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 18:37
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Szóval kétszer csalt meg, egyszer mással szexelt, egyszer mással csókolózott.

Én eléggé megértő ember vagyok, de ez a lány gyakorlatilag minden probléma esetén más karjaiba szalad.

Ha valaki őszintén szerelmes, akkor szerintem elképzelhetetlen az, hogy másra is úgy tudjon tekinteni, ahogyan rád és ugyanazokat az intim pillanatokat élje át vele, amit talán közvetlenül előtte veled.


Gondold át, hogy szükséged van-e erre.

2012. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt akkor nem szeret. Ha csak egyszer is tette meg. Én szeretem imádom a párom (2 éve) és még csak nem is nézek más pasira úgy
2012. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
meg nekem az is fáj butának hív meg h nem változom! ezek is rosszil esnek nagyon!
2012. febr. 11. 20:15
 34/40 anonim ***** válasza:

És még ócsárol is.

Jajj te..

2012. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h azért vagy buta mert nem hajtottad el még a pi.csába
2012. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 thebully válasza:

Ja,ne légy már ekkora barom!!!Ébresztő s*ggfej!!!Mond meg a p*csának hogy kussoljon.Ő b*szott félre nem te!Lájkolgass csak szaporán.+ kúrj meg 2 online kur*át!

Aztán böfögj bele a képébe hogy HAHAHAHAHA!!!!Úgy mint akinek elgurult a gyógyszere. :DDD

2012. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
figyeljetek az a félre lépése az másféléve volt a kapcsolatunk legeljén azóta nem csinált semmit tudom meg el is hiszem neki mert tényleg nagyon ígyekezett és én akkor élveztem egy picit h gürizik értem! és akkor kezdtem el vagyis 2011 szpetemberétől h jó a kapcsolatunk csak ezzek a szar lákolások voltak meg az üzenetek amik még szeptemberben voltak de mostanában csak lájkok voltak vayis még az sem csak egy lájk és mondta is h betelt a pohár mármint amit most csináltam ezzekkel a hülyeégekkel! ezért van ez h itt tartunk most és még jobban elcseszem a dolgokat mert bezsélek hülyeségeket amiből hazugság jön ki pedig nem hazudok csak össze vissza beszélek mert már kécségbe vagyok esve! :( ennyi én csak vissza akarom szerezni! ami jelenleg nem ugy áll....
2012. febr. 12. 16:39
 38/40 anonim ***** válasza:
Ha 30 éve volt, akkor is megtörtént ember. Mondom majd akkor esel pofára mikor ott hagy mert én is (és rengeteg ember) olyan vagyok h szóba nem állnék azzal aki egy pasi/csaj féltékenykedése miatt megszakít velemminden kapcsolatot. Nem lesznek barátaid akikre számíthatsz, akiknek sírhatsz, akik megvigasztalnak. Mind ezt miért?? Egy olyan csajért aki megcsal és még ő féltékenykedik??? Mikor oka sincs rá, neked meg volna??? Komolyan ember!!! Nem éri meg
2012. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
az egészben az a lényeg h saját magát nem bírja elviselni mert h ő ronda de nekem tetszik szeretem és ugye azért ilyen mert rosszul esik neki a lájk ha nála jobb tesű pláne bikinben lévőt lájkolok ez miatt tényleg bocsi h sokat írok meg leírom mind ezeket de nincs kivel megbeszéljem jó h itt kiadhatom és kapok néhány választ!
2012. febr. 12. 16:56
 40/40 anonim válasza:
Kicsit későn, de mi lett?
2020. júl. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!