Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Egy pasi azt mondta nekem, hogy nem akar komoly kapcsolatot, mert nem tudna belém szerelmes lenni, csak barátként tudna szeretni. De már lassan fél éve mindig találkozgatunk, ő sincs más lányokkal, én se más pasikkal.. Ha találkozunk mindig több van köztünk és az utóbbi időben mindig ő keres és kezdeményezi a találkozást. Nem vagyunk kapcsolatban.. Nem értem őt..
2012. febr. 12. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
talán nem kell neki csaj,csak egy jó barát.
2012. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pedig nagyon egyszerű: a barátja vagy

olyan, mintha a barátnőd lenne, vagy te az ő haverja

szeret veled beszélgetni, mert pl hasonlítotok..., de nem akar tőled többet, mert lehet, hogy más lány tetszik neki (velem pl ez a helyzet)

2012. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt,hogy nagyon bír téged! Te meg többet képzelsz bele, azt akarja hogy a barátja légy,mert kedvel ,lehet,olyan lány tetszik neki,akit ne mkaphat meg..stb...de ne utasítsd el a baráti szándékát,mert ha jó társra lel benned,ez később megváltozhat
2012. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha találkozunk, mindig több van köztünk mint barátság (csók..... ) és ő kezdeményez..
2012. febr. 12. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
ez a "barátság extrákkal" kategória:D hát ha neked nem jön be ez,mond meg neki
2012. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha már van benne csók, az egyértelmű szerintem, hogy tetszel neki. Csak ahhoz a "nem akarok komoly kapcsolatot"-hoz tartja magát. Hagyd, hogy kezdeményezzen, legyél vele nagyon rendes, aranyos. Ne mondd meg neki mit érzel, mert lehet azzal fogod elcseszni az egészet. Hagyd, hogy sodorjon az ár, de ne kezdeményezz soha. Ha esetleg egy nap elmondja, mit érez, akkor majd te is tedd meg :)
2012. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!