Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak ezek után a barátnőmről?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy darabig elég jóban voltunk (kizárólag haverság szinten). Lassan két éve volt egy szerelmi csalódásom, amit nagyon nehezen heverek ki (a srác másfél éves kapcsolatot e-mailben zárt le). Ez a haverom nem tudott erről a kapcsolatomról, illetve tudott, de csak elejtett megjegyzéseimből jött rá, hogy egyszer szerelmes voltam de az illető nagyon megbántott.


Egy alkalommal volt egy összeszólalkozásom ezzel a haverral, és olyan mérges lett rám, hogy a fejemhez vágta, hogy "Ne csodálkozz hogy az XYZ is e-mailben dobott ki, amilyen ............ vagy." a pontpontpont csúnya jelzőket jelent. Egyrészt: nagyon megbántott a haver, de oké, nem kell vele jóban lennem. Másrészt: honnan tudta az egész szakítós sztorit? Hát kiderült, hogy a legjobb barátnőm (akivel szintén jó haverságban vannak) kitálalt neki az egészről egy beszélgetésük alkalmával.


A bnőm sokszor elnézést kért és próbálta kimagyarázni. De ezzel a szemét sráccal azóta is jóban vannak. Minden nap beszélget vele, és nekem azt mondja, h megérti, hogy kiakadtam mert tényleg marhaság volt a fiú részéről ezzel vagdalkózni egy vitában, de azért nyalizik neki... tudom, látom... (egy helyen dolgozunk mind a hárman, óhatatlan hogy ne vegyem észre). Most mit gondoljak? Felejtsem el mindkettőt? A barátnőm nagyon hiányozna... ráadásul minden nap próbálja magát kimagyarázni, de mégis ezzel a sráccal lóg...


2012. jan. 26. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te a sráccal rosszban vagy és balhé van köztetek, a barátnődnek még nem kötelessége utálnia. Hány éves vagy?!
2012. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
23
2012. jan. 26. 17:24
 3/3 tetro ***** válasza:

Próbálj meg felnőni. E-mailben dobtak ki? Tényleg borzalmas, szörnyen megalázó. Másokat évekig csal a férje, aztán ott hagyja négy gyerekkel. Másokat meg megerőszakol az nagybátyjuk mondjuk. Vagy elcsábítja a vőlegényüket a húguk. Téged két éve e-mailben dobtak ki... Ideje túllépni. És abba ne is menjünk bele, hogy milyen kapcsolat lehetett az, és milyen ember, aki e-mailben dob ki. Hogy nem vetted ezt észre másfél évig.

A barátnőd elmondta? Lehet hogy csak védeni akart. Vagy csak simán pletykás. De ha hibázott is, azt gondolom, hogy két év után még mindig ezen siránkozni, na az a legnagyobb hiba a történetben.

2012. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!