Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek mi számít:külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi számít:külső vagy belső?

Figyelt kérdés
Komolyan.Kezd a nulla felé redukálódni az önbizalmam.Nem vagyok jóképű,ezt elősegíti,hogy nem is vagyok túl jó alkatú.Nevezzük az átlagos és mackós közti átmenetnek.5-(7kg plusz)Az utolsó kapcsolatom 2éve volt,és a vicc,hogy 22éves vagyok....:(
2012. febr. 4. 09:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Na öreg, Rám meg azt mondják kisfiús a fejem, amikor megismernek már pozitív a benyomásuk, de nem elég a belsö nyugodj meg.
2012. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbben úgyse fogják bevallani, de minden lánynak csak a külső számít. Legfeljebb még a pénz, de a belső senkinek.
2012. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
"A külső megfog, a belső megtart (tehát a belső)"... Próbálkozhatsz azzal is hogy a belsőd fogja meg és tratsa is meg...netes ismerkedés. Linkelek mindjárt valamit:)
2012. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő számít, és aki nem ezt mondja, az hazudik. Ha nem szimpatikus, nem vonzó valamennyire a másik külseje, akkor nem is akarsz hozzá közelebb kerülni. Komolyabb kapcsolatban pedig a belső tulajdonságok is nagyon fontosak lesznek.


Mind a kettő számít, és nem csak a nőknek, hanem a férfiaknak is.


24, L

2012. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2012. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
nekem mind 2 számít
2012. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ma 9.38 - ugye érzed magadon te is, mennyire előítéletes vagy és megkeseredett?


Gondolom, a környezetedben is vannak komoly kapcsolatban élő párok. Én nem hinném, hogy sok lány éveket lehúzna olyan férfi mellett, aki jól néz ki ugyan, de nagyon rosszul bánik velük, azaz nincs sok szimpatikus, tisztelendő belső tulajdonsága.


Nem kellene egyből előítéletesnek lenni, és Mindenkire ráhúzni a vizes lepedőt.


Talán az összes lányt/ nőt ismered Te a Földön, hogy pontosan tudd, a külsőn kívül senkinek nem számít más?

2012. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%
A többségnek a külső és a lóvé számít csak - de tényleg nem szabad általánosítani. Vannak kivételek, csak sajnos nagyon kevesen...
2012. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

09:39-esnek van igaza. Én is így gondolom, hogy mindkét dolog nagyon fontos.

Sok sikert kívánok! : )


(Nem értem, miért ilyen rosszindulatúak ennél a kérdésnél a pasik. Ha jól gondolom, Ti is szívesebben közeledtek egy olyan lányhoz, aki vonz titeket.)

2012. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Tök jó,akkor a válaszokból levonva a tanulságot,én egy szánalmas pancser vagyok.:(
2012. febr. 4. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!