Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a mostani sracom es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a mostani sracom es tisztelem de igazan szerelmes az exbe vagyok. Mi tevo legyek? Szerintetek lesz kutyabol szalonna?

Figyelt kérdés
Az exem miutan elhagytam egy masik ferfiert jott ra hogy en vagyok elelte ertelme....
2010. jún. 6. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem hagyd...kutyából nem lesz szalonna...ugyan ebben a szituban vagyok.
2010. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is hány éves vagy? Elbírnád képzelni a jövődet a mostani pároddal? Komoly kapcsit akarsz? Mert ha igen és tudod hogy szeret a mostani pasid, akkor maradj mellette, a szerelem egy idő után elmúlik. És van amikor a biztonság jobb. Meg lehet hogy a régi kapcsolatra vágysz, de lehet hogy kibékülnétek és rájönnél hogy semmi sem olyan mind régen. Am meddig voltatok együtt az ex-el?
2010. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kutyából soha nem lesz szalonna..disznóból annál inkább.

most komolyan: valami miatt az a férfi az exeddé vált, tehát valami csak nem volt jó. ne ess bele újra ugyanabba a hibába! ne a múltad bolygasd, hanem ápold a jelent, hogy egy szép jövőd legyen:)

20/L

2010. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem választanám.
2010. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Minden mondatotok segit!Koszonom!

Amugy 25 vaok,az exxel 4evig voltunk,erzem hogy valtozott,szinte 180 fordulatot,de kicsit felnek feladni a mostani sracot,mert o egy foldre szllt angyal,imad engem es kivulallokent tokeletes pasinak latnam minden szempontbol,lehet pont ezert nem vagyok szerelmes bele?Miert mindig az olyan ferfiakhoz vonzodunk akik miatt izgulhatunk egyfeszt?

Nem tudom kitorolni az exem,nem telik el 5perc h ne gondoljak ra...

Ugyanakkor tudom,h ha megbocsajtanek neki meg a mostani sracomon filoznek es hibaztatnam magam!!!

Mi lehet a megoldas?:(

2010. jún. 7. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!