Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm dohányzik és ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm dohányzik és ez engem zavar. Mit csináljak vele, vagy mit mondjak neki, hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés
Augusztus elején jöttünk össze, akkor azt mondta, csak napi 5-6 szálat szív, azért mert nyár van, de nyár végén abbahagyja. Én utálom a cigifüstöt, cigiszagot, de belementem, hogy együtt legyünk, mondván, hogy nyár végén leszokik. Nem szokott le. Sőt, most már napi 15-16 szálat szív. Volt már pár veszekedésünk is emiatt. Mások azt tanácsolták, ne adjak neki puszit, ha cigiszaga van, de semmire nem mentem vele. Légyszi, aki tud valami jó tanácsot, az mondjon! Lassacskán szakítani fogok, ha nem szokik le.
2012. febr. 14. 14:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Egyébként a témához: a dohányzás szenvedély betegség. És ha ebből indulsz ki, akkor segíts neki, hogy megszabaduljon, mert beteg ...
2012. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
29%
Látszik h el akarod hagyni csak kell egy ok. Ha szeretnéd akkor nem azokat a hozzászólásokat vennéd csak észre amik arra bíztatnak h hagyd ott
2012. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy ha 5-6 szál után azt ígéri, hogy leszokik, akkor hogy jutottatok el odáig, hogy ez 15-16 szálra nőtt?


Egyébként én se dohányzom, és párkapcsolat kialakításánál nálam eleve kizáró ok, ha a csaj dohányzik, akármennyit is szív. Az ilyen "majd leszokok" szövegnek pedig ne higgy, mert ebből 99%-ban úgyse lesz semmi.


24/F

2012. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Mac8


Elnézésedet kérem,nem kötekedésből jegyeztem meg,mint azt jeleztem is.

A diákjaim körében is elterjedt ez a szó használat sajnos.

Nehéz őket leszoktatni.Inkább vidéki gyerekeimnél elterjedt hogy így használják.

2012. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nem csak azokat a hozzászólásokat veszem észre, amik arra biztatnak, hogy hagyjam ott. Csak tudod elég nehéz úgy együtt lenni, hogy nem lehet normálisan hozzábújni, mert cigiszagú, a csókolózásról nem is beszélve, ha elmegyünk este valahova, akkor álljunk meg, mert cigiznie kell, stb. És mindezt a "nyár végén leszokok" jelmondat alatt.
2012. febr. 14. 15:53
 26/30 anonim ***** válasza:

Mint mondtam nem olyan könnyü mint ahogy te elképzeled. Én könyebben tettem le a páromnál de nekem is sokáíg tartott és a mai napig kívánom. Először egyre gyengébb majd egyre kevesebb cigit szívtam. Nekem ez vált be. Ahelyett h baszogatod inkább segíts neki.

És am ha nem akarnád elhagyni akkor nem lennél azzal magáldva h hú neked mien szar, meg ő mien szemét, meg h elhagyod emiatt. Ha ezzel fenyegeted még bunkó is vagy.

Ha szeretnéd, kitartanál mellette és segítenél neki.

2012. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ha szereted őt igazán, akkor állj mellé és támogassad. Szüksége van vkire, aki 100%-osan segít neki, lehet, hogy pszichológus kellene, ha máshogy nem megy. Nem könnyű egyedül kimászni egy függőségből, segíts neki. Ha szeret téged, változtatni akar és fog is, de a te segítségedre is szüksége lesz.
2012. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Egy dohányos tüdeje (elrettentő példának) :


[link]


Esetleg mutasd meg neki.

2012. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

Jössz azzal hogy elhagyod ha nem hagyja abba a dohányzást,

férfinak álcázod magad,a kompromisszumra se vagy képes?

15-16 szálat szív?És?

Van aki 2 dobozzal szív naponta.

Ha annyira zavar,mond h rágózzon,használjon Listerint,szájsprét,tiktakot...stb!

Találj ki valamit!

Nekem eleve nem is kéne ilyen pasi!

Sok csaj elnézi h sörözik a pasija,eljár a haverokkal a kocsmába,büdösen,piaszagúan jön haza,mossuk a vonalkódos gatyáitokat,te meg annyival nem tudsz kibékülni h a bnőd,akit elvileg te annyira szeretsz,dohányzik.

Hát ha ennyire válogatós,rigolyás vagy,nem sok nőnek fogsz kelleni higyj nekem!

2012. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%

Meg akarod neki szabni hogy mit tegyen?

Ez olyan bunkóság!

Hagyd is el szegényt,talál az normálisabb pasit,aki

nem bactatja ha dohányzik,egyszer megunja azt ő hagy el,esetleg igen,mondhatod neki hogy nem egészséges szerinted,és boldog lennél ha letenné,de nehogy már zsaroljad!

Nézzél már magadba.

2012. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!