Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek ki a szexibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ki a szexibb, és melyik típusú csaj jön be nektek? A vékony lányok, vagy a kicsit ducibb, húsosabb combú, hasú lányok?

Figyelt kérdés

Szemléltetésképp:


A vékony csaj:

[link]


És a ducibb:

[link]

[link]


2012. febr. 14. 21:09
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
73%

Az első lány nagyon csinos ,de nem tudnám elképzelni vele hosszú távon pedig lehet ,hogy iszonyat jó ember.


A 2. vagyis a kicsit teltebb sokkal vonzóbb mert van valami édes kisugárzása ami az elsőnek nincs.

2012. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
69%
Jó mind2. Ez még nem duci.
2012. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

9. válaszólónak (bocicsoki2-nek):


Azok nem ducik. Azokat már simán ki lehetne lőne egy katapulttal és kőfalat lehetne velük rombolni.

2012. febr. 14. 21:23
 14/37 anonim ***** válasza:
37%

# 9/12 Időpont ma 21:16


Ez nem duci, hanem zsírdisznó.


A második az igen is duci, mondjuk a lightosabb verzió de az, nekem ez már nem jön be.

Szóval egyértelműen az első lányra szavazok.

2012. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
80%

Az az igazság, hogy ami nálad a duci, az igazából pontosan az ideális. Az első meg az, szóval az pont az a lány akit a média vezérel és a mesterségesen beállított "norma" felé akar hasonlítani.... Szóval az első a totálgáz, aki csak baszni szeret, a második meg pont azt képviseli amit egy rendes nőnek, később családanyának kell. De persze ott van az a tény hogy milyen a belső...

De viszont dugás szempontjából én csak a 2. ra hajlanék.... egy nő vagy lány ne csontváz legyen.

2012. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
73%
Akinek van melle és segge, az már rögtön duci? hát lol :D
2012. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
50%

És akkor még csodálkoznak a környezetemben, hogy a magam 57 kilójával (170 cm) néha megfordul a diéta a fejemben :D

Már én is ducinak számítok :( :(

2012. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a vékonyról a kép, az a nagyon sovány lány, nem a legjobb,persze szép, de attól még ha kicsit husosabb lenne, jó lenne.A másik 2 nagyon vonzó,ilyen csajaim is voltak, és őket tartottam a legszebbnek.De ha nincs legalább 10 kiló egy csajon, akkor nem nevezném kövérnek.

Egyébként meg ha egy nő megfog valamivel, akkor nem érdekel, ha kövérecske, pattanásos, bolondos,akkor is kell, mert meg fogott valamivel, és ezért kell.Sajnos most nincs olyan csaj, aki velem bármiféle kapcsolatban lenne, de amikor van, ilyesmi a helyzet.

2012. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
46%

Na hát akkor én is elkezdek mindenkit minuszolgatni.

Ez egy eldöntendő kérdés mindenkinek a saját ízlése alapján, itt nincs hasznos vagy nem hasznos válasz idióták.

Akinek nem inge...


# 14/18 Időpont ma 21:24- voltam.

2012. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 woo ***** válasza:
81%
tehát egy teljesen átlagos testalkatú nő már ducinak számít.. ahavilágos.
2012. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!