Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek ki a szexibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ki a szexibb, és melyik típusú csaj jön be nektek? A vékony lányok, vagy a kicsit ducibb, húsosabb combú, hasú lányok?

Figyelt kérdés

Szemléltetésképp:


A vékony csaj:

[link]


És a ducibb:

[link]

[link]


2012. febr. 14. 21:09
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a második sokkal jobb, bár ez relatív, hogy kinek mi a duci, én nem szeretem a vékony lányokat.

Amúgy én őt nevezném ducinak:

[link]

2012. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
77%
Az első képen lévő lány, egy gyereket nem tudna biztonságosan kihordani, nem hogy többet. komoly kapcsolatra ő biztos, hogy nem kellene...
2012. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
81%
Test alapján jöhetne a 2. is, de az arca nekem nem tetszik.
2012. febr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem az első és második közti átmenet a jó... A második lányon látszik, hogy még dolgozhatna a testére. Nem fogyásként csak kicsit feszesítésként...


[link]


Na ez egy szép test. Vékony de van segge és melle.

2012. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
69%
Az első csaj szerintem fel sem tudna izgatni. A második az nagyon szexi, szinte tökéletes :D
2012. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
22%

Teljesen álszent a válaszolók nagy része, és el is van tájolva.

A 2. lánynak kb 15 kilót le kellene adnia, és rengeteget sportolni. Az 1.lány kicsit sem beteges kinézetű, nevetséges, hogy képes volt valaki olyat mondani, hogy olyan sovány, hogy egy gyereket nem tudna kihordani. Nem az a kategória közel sem. Ettől függetlenül az ő alakja sem jó, mert nincs melle, és nem arányos a combja és a lábszára vastagsága. Vagy a combjának kellene vastagabbnak lenni, vagy a lábszárának vékonyabbnak. Meg egyébként rövidek a lábai.

2012. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
58%
#26 Te vagy eltájolva, mert azt hiszed, hogy ami szerinted a jó az az etalon. Pedig csak arról van szó, hogy különbözik az ízlésünk.
2012. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
54%
Jó, hát tetszhet valakinek az nyugodtan, ha valaki túlsúlyos, szíve joga, de az azért mutat valamit, hogy mennyire jó dolog a szervezetnek az elhízás... vitathatatlan, hogy az az egészségesebb, ha valakin nincs felesleg, vékony, és sportos, ez pedig jó ok arra, hogy ez tetsszen valakinek, mivel ez az EGÉSZSÉGES.
2012. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
58%
Nem feltétlenül egészséges az aki vékony, gondolj csak bele. A kettes lány még egyáltalán nem kórósan elhízott, csak van rajta egy kis fognivaló :)
2012. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ha a második leadna olyan 7-8 kilót akkor lenne tökéletes. Mert az alakja megvan hozzá... Nekem ha ilyen testem lenne tuti rásportolnék. Úgy bírom hogy egyesek félve óvják a másikat egy kis sporttól pedig senkinek nem árt meg higgyétek el nekem :)
2012. febr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!