Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek reménytelen szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek reménytelen szerelem esetén?

Figyelt kérdés

Reménytelenül vagyok szerelmes, már 1,5 éve. Alig bírom ki, nem tudok mit tenni, minden nap sírok. Ha látom, úgy felmegy az adrenalin szintem hogy úgy érzem meg fogok őrülni vagy elájulni.

Mit tegyek ilyenkor? Tudom hogy nem kellene ennyire belelovalnom magam, de nem bírok az eszemmel az érzelmeimre hatni! :"(

24/L


2011. dec. 19. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

fordul orvoshoz.


nem normális az, hogy az ember másfél évig minden este sír.

2011. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ, de bocsi elírtam a nagy sietségbe

nem másfél éve, csak ennyi ideje szeretem- olyan 1 hónapja kezdődött ez a napi sírás hogy már nem bírom tovább

2011. dec. 19. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
én hét évig voltam szerelmes.. aztán elhatároztam, hogy lépek.. rossz vége lett, de megtanultam, hogy nem szabad ennyire hagyni az érzéseimet hogy szárnyaljanak..
2011. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én is ugyanebben a cipőben jártam 1,5 évig. Mindig rá gondoltam, ha megláttam a szívem hirtelen dobogni kezdett. Egyszer láttam egy sráccal csókolózni, (akiről kiderült, hogy a barátja), azután kb 2 hétig sírtam, ha nem látta senki. Ez volt 1,5 éve, még néha gondolok rá, de ha meglátom már nem dobog a szívem, csak arra gondolok milyen jó lett volna, ha....

Egyébként a mai napig rendszeresen látom álmaimban.

19/f

2011. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyébként miért nem lépsz felé? mi vesztenivalód van?


ha meg esetleg jár valakivel, akkor éld az életed, ismerkedj, járj társaságba, keress egy hobbit. ne egyetlen ember határozza meg az életed, aki ráadásul kutyába se vesz...!

2011. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ismerkedj meg vele és hogy mit tegyél az adrenalin szinteddel? nyomogass kislabdát!! :D viccen kívül minél hamrabb ismerkedj meg a fiúval és le fogsz nyugodni teljesen
2011. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dasztan ***** válasza:
Miért reménytelen?
2011. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy tanács: HARCOLJ,és soha ne add fel :)
2012. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!