Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes dolgokat vallott be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes dolgokat vallott be a párom a múltjával kapcsolatban. Hogyan reagáljak rá?

Figyelt kérdés

Tegnap valamiért őszinteségi rohamot kapott, és elmondott egy-két dolgot.

Pl. hogy 5 éve rendelésre szerzett bizonyos törvénytelen dolgokat, és hogy uzsorásoknak segédkezett.

Volt, hogy eltörte valaki orrát, mert ezt "parancsolták" neki. (az uzsorás)


Azt mondta, hogy 5 éve annak, hogy felhagyott ezzel az élettel. Alig 9 hónapja ismerem.


Lehet, hogy hülyének gondoltok, de félek, hogy valaki megjelenik a múltjából. :(


2012. febr. 15. 14:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
71%
Ja, és ne lepődj meg, ha egy szép napon összekülönböztök valami apróságon, aztán a te orrodat is össze kell majd varrni.
2012. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
55%
Mi lesz akkor,ha később téged is megver? Aki ilyenre képes,az nem változik meg végérvényesen! Ha gond lesz köztetek,akkor újra agresszív lehet veled is.
2012. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként az ilyen szerelmes nők jönnek majd évek (vagy hónapok) múlva kiírni a kérdést: Megvert a párom, mit tegyek? Nagyon szeretem és tudom, nem tudná többször megtenni, ugye ti is megbocsátanátok? Ugye? Ugyeugye?


Aki ilyenre képes, az rossz ember. Nem változott meg, csak most nincs oka ütni. Azonban ha majd valaki okot ad rá, lesz. Csak ne Te legyél.

2012. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
49%

5éve volt. Ez a MÚLT! Te a jelenje vagy és a Jövője.

Lehet azért várt eddig, mert nem érezte elég biztosnak a kapcsolatotokat. Most meg úgy gondolja, hogy elmondhat neked bármit, helyén fogod kezelni a dolgokat.

Én apámmal anyum 35évig volt, mindenki azt hitte rendes, aztán amikor lelécelt jöttek a verőlegények hogy jó sokkal tartozik apám és hogy behajtják rajtunk. Elvileg nem volt okunk félni, jobb lett volna erről tudni.

Örülj neki, hogy őszinte volt veled.

A kérdés már csak, hogy tudsz-e ezzel együtt élni. Ha ő tudja ezt kezelni és garantálni tudj a biztonságodat, akkor nincs miért félned szerintem

2012. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
80%
De ez pont hogy nem a MÚLT, hanem a pasijának a JELLEME. Aki képes eltörni valaki csontját, ott nem az a lényeg, mikor tette, hanem az, hogy képes ilyet megtenni. Bűncselekményt követett el! Nem mindegy, hogy mikor? 5 éve volt, az akkor már nem is bűncselekmény? (nem tudom a törvény előtt mennyi az elévülés, de egy intelligens nő előtt erre egy élet is kevés......)
2012. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
55%

hagyd ott!

egyébként, felhagyott a régi életmódjával a gyereke miatt, aki most lehet négy-öt éves, de már nincs is vele..

az egyetlen, amivel mások bántalmazására kényszeríthetnek, ha fegyvert tartanak a fejemhez. ha a párodnál így lett volna, már rég feljelentette volna őket, ami azt jelenti, hogy nem kellett túl nagy fenyegetés, hogy embereket bántalmazzon, vagyis egy szadista, és veled is megteheti, meg is fogja tenni, amint elmúlik a rózsaszín köd..

2012. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
55%
A múltból seperc alatt lehet jelen, jövő. Ha az embernek olyan a személyisége.
2012. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:

Ne legyél már naiv!


Egy normális nő,csak a mesékben,filmekben fogadja el,hogy a párja ártatlan embereket bánt!

Eltörte egy ártatlan ember orrát,akinek annyi volt a bűne h sajnos nem tudott fizetni?

Pfúúj!

Szóba se állnék ilyen emberrel.

Ez olyan,mintha egy bűnözővel jönnék össze.

Nem arról van szó h bunyózott!!!

Ártatlan embereket vert meg,és ezek szerint súlyosa,na meg még amint nem mondott el drága!!

Lehet nőket is bántott,ja azt mondta h nem.

Beadni mindent be lehet.

Frissek vagytok,pár hónap max év,ha nem tetszik neki valami,jól odasóz majd egyet!

Mindent kinézek egy ilyen mocskos emberből!

2012. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:

"A múltból seperc alatt lehet jelen, jövő. Ha az embernek olyan a személyisége."


Ez teljesen igaz!!!

Aki képes volt arra hogy valakit szétverjen,az minden csak nem tisztességes,normális ember.

Aki ezt nem látja be,az olyan mint a "Megvert a párom,mit tegyek," kérdés kiíró nők.

2012. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
68%

Nekem ez túl erős, és nem tudnék vele élni.

Ugyanakkor hiszek abban, hogy emberek csinálnak hülyeségeket, de ez nem jelenti, feltétlen, hogy ilyen a jelleme, és hogy nem tud változni.

Olyan nincs, hogy valaki ne hibázzon, mégsem törünk pálcát felette egyből.

Most akkor ennek az embernek ne legyen már esélye sem normális kapcsolatra, mert valószínűleg próbálkozik.


NO ettől függetlenül békességpárti vagyok, lehet, hogy ez esetben nem az esélyadás lenne az előtérben nálam.


Láttam egy műsort amiben jó emberekről volt szó, akik mások hatására hülyeséget csináltak, és igen nehezen tudtak ebből kikászálódni, de volt valaki aki adott nekik esélyt, és sikerült.


Kedves kérdező tőled függ, lelkierő stb. stb.

2012. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!