Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes dolgokat vallott be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes dolgokat vallott be a párom a múltjával kapcsolatban. Hogyan reagáljak rá?

Figyelt kérdés

Tegnap valamiért őszinteségi rohamot kapott, és elmondott egy-két dolgot.

Pl. hogy 5 éve rendelésre szerzett bizonyos törvénytelen dolgokat, és hogy uzsorásoknak segédkezett.

Volt, hogy eltörte valaki orrát, mert ezt "parancsolták" neki. (az uzsorás)


Azt mondta, hogy 5 éve annak, hogy felhagyott ezzel az élettel. Alig 9 hónapja ismerem.


Lehet, hogy hülyének gondoltok, de félek, hogy valaki megjelenik a múltjából. :(


2012. febr. 15. 14:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
34%

Mi van ha sétáltok az utcán,és odaszól valaki!


"ez a mocskos szemétláda meg az én orromat törte be,mert nem tudtam időben fizetni",és mondjuk ott állna mellette a kislánya,nagy ártatlan szemekkel!"

Neke szerintem mindegy lenne,csak férfi legyen az illető,nagyon igyénytelen vagy te is!

SOHA SOHA nem jönnék össze ilyen férfival!

2012. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:

és ha azt mondaná h meg is ölt valakit?


"Ó nem baj"


ez lenne a válaszod?

nem is gondolsz a fájdalomra,amit ezek az ártatlan emberek éreztek

tudod milyen ha eltörik vki orrát

spriccel a vér a plafonig!!!

2012. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:

Drága kérdező!


Ne tegyél semmit az ég világon!

Maradj vele,és szeresd boldogan.

Nem baj hogy kiket bántott,nem számít egy-két szépen eltört

véres orr!Az a sok ember,akinek valószínűleg családja volt,és gyengébbek voltak.

Legyél rá büszke,hisz nem mindenki tudna ezek után tükörbe nézni.Ha meg egyszer-kétszer eljár a keze,tudd be annak,hogy ez munkahelyi ártalom.

Nem kell hogy kisértsenek az ártatlanul meggyötört emberek,feküdj mellé nyugalommal.

2012. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
36%

Hülyeség, hülyeség hátán. Azért, mert valakinek ez volt a munkája még nem feltétlen csinálja a magánéletben is. Aki árkot ás munkaidőben, az egy idő után az udvarában is árkot fog ásni? Nem azért tört be pár orrot, mert a hobbija volt.


Egyébként én hobbiból is csináltam, mégsem emeltem soha kezet nőre. Akkor sem, amikor "okom" lett volna rá és akkor sem, amikor ő emelt rám. Ennyi, nem ettől függ.


Hogy a múltja előkerülne? Ebben a szakmában nem igazán - ez csak a hülye krimikben van -, itt 5 év alatt úgy elfelejtik az embert, mintha nem is lett volna. Én 2 év alatt tűntem el úgy, hogy nem is emlékeznek rám (mondjuk költöztem is és abszolút nem tudta senki, a család sem hosszú ideig, hogy merre vagyok). Most már újra megjelenek arrafelé és mintha idegen lennék mindenkinek.

2012. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted tök elhanyagolható,hogy valaki ilyet tett

ártatlan emberekkel,nem azért törte el az orrát,mert beszólt

neki valamit,megbántotta.

Azért mert ezt kérték tőle,ő meg mint a jó kiscserkészek,meg is tette,ellenkezés nélkül.

9 hónap alatt még lehet nem mutatta ki a foga fehérjét,de a későbbiekben igencsak esélyes a dolog.

Ha te annyira értesz hozzá,olyan jó tanácsokat adsz,mindenki hülyeségeket ír,te miért csak 53 százalékban

adsz helyes választ,őket miért kéne kevésbé komolyan venni mint téged? :D

2012. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyet jelent, komolyra fordult a szemében a dolog, és őszinte akart lenni veled, becsüld meg, hogy elmondta, 5 év hosszú idő, ez meg nem az olasz maffia, mindig akad olyan fiatal akit maguk mellé tudnak hülyíteni, nem kell aggódnod, emiatt már.
2012. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:

Ha valaki bérgyilkos,ne bántsuk ok nélkül,neki ez munkája,nekünk kötelességünk szemet hunyni felette,

hisz ez is csak egy pénzszerzési lehetőség!

Ugyan már,bennetek van a hiba,az 53-as válaszoló,meg csak egy meg nem értett lélek!

2012. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:

"87%-ban hasznos válaszokat ad."


Lehet hogy inkább így akarta a a tudomásárara hozni,

hogy jobb lesz ha vigyázz arra hogy mit hogyan csinál.

Valljuk be,erre sztem normális ember nem lenne büszke!


Tévedek?

2012. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
33%

#36:

1., Semmi köze a %-omnak, hogy mennyire hasznos tanácsokat adok. Van akinek nem az igazság a hasznos ... és máris le vagy pontozva. De ezt éppen nemrég fejtettem ki, egy hasonló kötözködőnek.

Egyébként lehet én értettem félre és majd átolvasom még egyszer a sztorit: de hol is volt, hogy ártatlan emberekkel tette? Akivel tette, annak valami miatt kijárt. Mondjuk kötött egy üzletet, aminek nem teljesítette a feltételeit és annak ez a következménye. Aki uzsoráshoz fordul, az ezt tudta. Kötött egy üzletet egy uzsorással, a rá eső feltételeket nem teljesítette és pontosan tudta, hogy annak ez lesz a következménye. Szó sincs arról, hogy a kérdező párja egy agresszív barom lenne, aki ok nélkül ártatlan embereket pofoz le.

(És most kérem, hogy ne menjünk bele az uzsoraság etikai megvitatásába! Én is elítélem, de egy létező dolog, aminek szabályai vannak. Aki beleszáll, annak tudni kell mit választott, ez a téma ennyi.)


#37:

Neked van igazad! Mivel jártam hasonló cipőben, mondhatom, hogy ilyet ebben az esetben tesz az ember.


#39:

Tévedsz, ennyi!


Kedves kérdező! Ne hagyd, hogy a sok "félismerettel" rendelkező erénycsősz félrevigyen. A párod Te ismered! Ha tudok segíteni, nyugodtan kérdezz privátban, ide egyrészt nem fogok mindent kiírni, másrészt úgyis teleböfögik a nagy tudásúak az eszmecserét! Van személyes rálátásom egy kicsi.

2012. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Oltári nagy baromságokat írsz te is!

Erőszakos pasi nekem nem kéne,azért véded tök egyértelműen,mert te is ilyen vagy/voltál,teljesen mindegy.

Nők kerüljétek el az ilyen pasikat,akik ártatlanokat bántanak,gyengébbeket vernek.

Ezek a férfiak szégyene!

Gyengébbet megfélemlíteni,megverni a legkönnyebb!

Ilyen pasit max leköpnék!

2012. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!