Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes dolgokat vallott be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes dolgokat vallott be a párom a múltjával kapcsolatban. Hogyan reagáljak rá?

Figyelt kérdés

Tegnap valamiért őszinteségi rohamot kapott, és elmondott egy-két dolgot.

Pl. hogy 5 éve rendelésre szerzett bizonyos törvénytelen dolgokat, és hogy uzsorásoknak segédkezett.

Volt, hogy eltörte valaki orrát, mert ezt "parancsolták" neki. (az uzsorás)


Azt mondta, hogy 5 éve annak, hogy felhagyott ezzel az élettel. Alig 9 hónapja ismerem.


Lehet, hogy hülyének gondoltok, de félek, hogy valaki megjelenik a múltjából. :(


2012. febr. 15. 14:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
32%

Elolvastam a válaszokat,hát volt köztük rendes normális indokkal előhozakodó válaszoló!

Azért több mint 40 válasz jött.


A statisztika!


Az emberek 97 %-a úgy gondolja,mocskos emberrel élsz együtt,menekülj!

Maradt még 2 hölgyemény,akik valszeg sosem voltak ilyen pasival,és a Mac8,aki több mint valszíű h szintén dudás,tehát egy igénytelen,gátlástalan ember.

Ha vannak emberi érzéseid,már csak az ártatlan emberekre gondolva is elhagynád,én vallásos vagyok,és nekem már az h

nem áll tőle távol az erőszak,már az elég lenne.

Neked lehet ez tetszik valamilyen szinten.

Pfejjj igénytelen vagy te is!

2012. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
0%

Ne szakíts vele!

Megérdemled te,pont annyit érsz mint ő!

Legalább melletted nyugodt szívvel folytathatná ha akarná!

Lehet pont ezért mondta el!

Mert olyan kell neki,aki ezt megemészti,és kíváncsi volt a te véleményedre,reakciódra.

Megtalálta a zsák a foltját!

Büszke lehetsz te is.

2012. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

Sok sikert!

Remélem az első törésednél boldog leszel.

Vagy az első tockos után!

2012. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Attól, hogy ezeket megtudtam róla, nem múlnak el az érzelmeim 1 perc alatt. Igen családot akarok vele alapítani. Vagyis akartam. Addig amíg ezeket el nem mondta.


Arra kért, segítsek neki, hogy ez az énje ne jöjjön elő.


Abban pedig egyetértek valakivel, hogy nem ártatlan embereket vert meg. Ha uzsorástól kér valaki kölcsönt, és nem adja meg időben, annak következménye van. Ő pedig bizonyos %-ot kapott ha kiszedte az illetőből a pénzt. (Gondolom)


Akik sértegettek, azokat lepontoztam, a többieket pedig fel.

2012. febr. 22. 13:52
 55/63 anonim ***** válasza:

"nem ártatlan embereket vert meg"


Ártatlan ember nincs.

Ő azonban kiszolgáltatott embereket vert meg.


De istenigazából nekem mindegy lenne, hogy milyen embereket vert meg, mert a tény, hogy (az önvédelmet kivéve) megütött másokat, teljes képtelenséggé tenné, hogy megbízzak benne.

2012. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm ex-pasija is eképpen "dolgozott". Olyanokhoz küldte ki az uzsorás, akik tartoztak neki. Ő meg vagy ütött, vagy rúgott, mikor éppen. Aztán szakított ezzel az életmóddal. Nem sokra rá ismerte meg a barátnőmet, összejöttek, a srác (nevet nem írok) el is mondott a barátnőmnek mindent. Ő is elképedt, de elfogadta.

Aztán valaki köpött a múltjából, és jöttek érte a rendőrök. Innentől már az volt, ami ilyenkor lenni szokott: tárgyalás, stb. stb. a végén lecsukták, a barátnőm egy ideig bejárt hozzá a börtönbe, de aztán (hála a jó égnek) megmondta neki, hogy ez neki nem élet, szakított vele, azóta már nagyon rég mással jár. Ennek már sok-sok éve. A börtönviselt srác már kiszabadult, kb. hat évet ült.

2012. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm a válaszod, igazán elgondolkodtató!!!!

2012. febr. 22. 15:03
 58/63 anonim ***** válasza:

Jujj, ez ijesztő számomra, hogy arra kért, hogy segíts neki, hogy ne jöjjön elő az az énje.

Ezek szerint nincs túl rajta, érez még magában hajlamot.

Hú ez nagy falat !!! Most már késő, de próbálj belegondolni melőtt megismerted, hogyan gondolkodtál volna ilyesmiről. Kész vagy e arra, hogy valakinek aki amolyan bajban van, volt, segíts neki. Hogyan ? Meddig ? Mennyire bízol a sikerben, az illetőben ? stb. stb.

Mikor az ember szerelmes, persze, hogy ott akar lenni teljesen normális, mint ahogy az is, hogy nem múlik el ez az érzelem egyről a kettőre, de ha megpróbál nem a szivére, hanem az eszére hallgatni, akkor magának be kell vallja, hogy mire képes. Elbírja e viselni az örökös feszültséget, túltudja e magát tenni, hogy nyugodtan, boldogan éljenek.

2012. febr. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
Ha veled normális, szeretitek egymást, és úgy látod, hogy valóban nincsenek már ilyen dolgai, (sztem a 9 hónap alatt azért ismered valamennyire) akkor szerintem ne tulajdoníts ennek sok jelentőséget, hisz ennek már 5 éve. Az, hogy ezt elmondta neked, azt jelenti, hogy megbízik benned . Nekem ez a véleményem.
2012. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 A kérdező kommentje:
Velem soha nem volt agresszív, nem szokott kiabálni.
2012. márc. 29. 15:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!