Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20on évesen mi a fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20on évesen mi a fontosabb a karrier vagy a magánélet?

Figyelt kérdés
1 év intenzív munkáról lenne szó.
2012. febr. 16. 00:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Magánélet.
2012. febr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
a Magánélet?:D ez meg lepet azt hittem a mai gazdasági helyzetbe a munkahely és a megélhetés számit :D
2012. febr. 16. 00:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Karrier.
2012. febr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

2 együtt azonban pont most érkezek oda nagyon ugy néz ki hogy minél jobban elkéne köteleznem magam a karrier mellet, mégsem olyan egyszerű mert teljesen befásulok, ha állandoan csak arra megyek hogy minden tárgy legyen meg.....

most a karriert a diploma megszerzésére aktualizáltam esetemben, ami ha sikerülne komolyabb lehetöségekkel kecsegtetne köszönhetöen annak hogy nem salátakészitonek tanulok......


ugyhogy nehéz választás.....

Nagyon kevés az a dolog amiért azonnal felrugnám gondolkodás nélkül a félévemet.....

2012. febr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem
2012. febr. 16. 00:55
 6/15 anonim ***** válasza:
A kettő együtt! Bármi megoldható, csak akarni kell.
2012. febr. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
sajnos nem oldható meg minden, amig mindkettőnek nincs semmilye se pénz, se ház semmi ezt előbb be kell szerezni
2012. febr. 16. 00:57
 8/15 anonim válasza:

tapasztalatból ,mondom, hogy a magánéletet nem lehet háttérbe szoratnai, mert később megbánod ! Sok elnyomott, ki nem élt vággyal nem lehet együtt élni és később idős korodban majd megbánod !


Vállad el az állást és ahollehet spórold ki a valódi munkát. Esetleg írd meg priviben mi a munkaköröd, hátha tudok tipped adni

2012. febr. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Grafikus vagyok, és játékfejlesztő csapatba kaptam most helyett, és mielőtt komoly kapcsolatom lenne szeretnék sajáz házat és pénzt . még csak májusba leszek 21 éves szerintme az az 1 év kibirható, nem igaz?
2012. febr. 16. 01:10
 10/15 anonim ***** válasza:

Munka!Ha eléred azt az anyagi biztonságot,hogy már van pénzed szórakozásra,akkor hajrá:)

Szóval karrier!

2012. febr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!