Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett a párommal?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a párommal?!

Figyelt kérdés

Párommal ugy érzem megromlott a kapcsolatunk. De ő nem látja be. Pedig én azt érzem ő változott meg. Egyik napról a másikra megkaptam, hogy egyedül akar lenni. Magányra van szüksége. Pedig mégcsak együtt sem élünk. Mostanra ott tartunk, hogy heti 1szer, ha látom. Mert azt mondja sok baja van, munkával kapcsolatban, ilyen hidegben kimozdulni sincs kedve. Csak egyedül akar lenni. Ha felhívom (naponta talán 1X) már ugy veszi fel a telefont, hogy a hangsúlyában azt érzem: "Mivan már megint". Faggatóztam hogy mi baja van, miért változott meg. Azt mondja semmi, arra is rákérdeztem, hogy szakítani akar-e azt mondta nem és ne kérdezzek hülyeségeket, szó sincs ilyesmiről!

Csakhogy ezzel nem nyugtatott meg. Szeretném vele megbeszélni a dolgokat, de ő nem akarja. Azt mondja nincs semmi probléma, rosz kedve van és nyugalomra vágyik.

De számomra ez nem kapcsolat. Ha szükségem lenne rá, ugy veszem észre azt sem érdekli amit mondok. Találkozni sem akar velem, mert "nincs kedve kimozdulni"?!?

És még azt mondja nincs semmi probléma?

Mit gondoltok? Kezd elegem lenni az egészből.

(Már hetek óta ezt csinálja)


2012. febr. 16. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg, hogy pár napig "békén hagyod". Ne keresd, ne hívd, se sms, se e-mail se fb chat!

Ha egy bizonyos idő után sem veszi észre, akkor ennek a kapcsolatnak nincs értelme!

2012. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy magányra van szüksége és nem akar kimozdulni a hidegben? Ha most rossz időszaka van, amit egyedül akar megoldani, akkor ne keresd, amíg nem hív. De ha két hétnél tovább várat, akkor dobnám, mert csak kamu az egész probléma-dolog. Egyébként egy kapcsolatban tudni kell együtt megoldani a problémákat és megosztani a gondokat a másikkal, ha nem ez nem megy azonnal, mert fel kell még dolgoznia, az ok, de ne rágja magát hetekig.
2012. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg fáradt és sok baja van a munkával, az enyém is ilyen volt, én is aggódtam és más nőt véltem a háttérben, mire végigcsináltam vele pár napot a munkahelyén (saját vállalkozás) és ne is mondjam, vártam a hétvégét, így már értettem miért dől be az ágyba amint hazaér, miért nem akar semmit, beszélgetni pláne.

De egy kicsit ha türelmesebb leszel és figyelsz rá, talán megnyílik és elmondja mi van. Az enyémből is harapófogóval kell olykor kiszedni 1-2 apróságot, ami lehangolja és nem tudom mi van.

Most hagyd 1-2 napig, hadd főjön a levében és ha hiányzol neki majd keres. Ne te fuss utána. Talán kicsit rád unt és nem tudja mit akar. De ha szakítani nem akar és ezt ki is mondja, akkor biztos is, szóval nem ilyen van a háttérben.

Talán tényleg az időjárás, a hideg befolyásolja, de ez nem indok. Attól még kellene találkozni és tartani a kapcsolatot a nőjével.. hagyd pár napig, de egy percig se búsulj!! :)

2012. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne hívd, ne keresd

ha jelentesz neki valamit fel fog neki tűnni és ő fog téged keresni

nálunk is volt már ilyen, hisztis volt, nehéz volt a munka, mondtam hogy rendben, nem hívtam

a második nap már hívott, hogy miujság, hogy vagyok, miért nem kerestem?

ha ez eltart akár 2 hétig is akkor egyértelmű szerintem..

mióta vagytok együtt és mennyi idősek vagytok?

2012. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra fura, hogy egy párkapcsolatban vannak olyan dolgok, amiket egyik fél nem mond el a másiknak. Biztos, hogy valami problémája van, de miért hiszi azt, hogy veled nem tudja megbeszélni? Vagy a munkájában van tényleg valami probléma, vagy belekeveredett valamibe és tartozása van, vagy pedig egy másik nő lehet a dologban, aki a hét többi napján vígasztalgatja, amikor nem veled van. Szerintem is próbáld meg, hogy nem keresed, legyél kíváncsi, hogy mennyi idő után keres ő téged, hogy hiányzol neki. Ha rád sem bagózik, akkor egyértelmű, hogy szakíts vele, ennek így értelme nincs.
2012. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ő semmit nem mond el nekem. Azt mondja nekem is van elég bajom, nem akarja még az övéit és rámzúdítani. És képtelen megérteni, hogy pedig ez lenne a normális egy párkapcsolatban és ezt várnám el tőle. Én rázúdítom a problémáimat, és már attól megnyugszok persze nem nagyon regál rá semmit, még megnyugtatni sem tud. Őt pedig hiába faggatok, kérdezgetem nem mond semmit. Magában lerendezi és pár napra rá ugy csinál mintha nem történt volna semmi.

De most még a szokásosnál is furcsább a helyzet.

2012. febr. 16. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!