Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A szívemre vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a barátnőmbe, sokszor a szívem szakad meg érte, nagyon szeretem.

De ő, ilyen elég önző típus, a pénzzel sem tud igazán bánni, meg gyanúsan közvetlen mindenkivel.

DE!

Azzal amit ad, a szeretetével, szerelmével, nincsen gond. Amikor ottvagyok, akkor is bújik, átölel, megpuszil, meg minden iylen, amikor neten beszélünk, ott is mindig mondja, hogy szeretlek, sőt....a minap bevallotta, hogy már már a férjét (!) látja bennem....


Vagy le kell nyelnem a hibáit? Biztosan nekem is van, elvégre mindenkinek van...van egy olyan mondás, hogy "akit szeretünk, azt a hibáival együtt szeretjük"...


2011. nov. 22. 10:23
 1/7 anonim válasza:
ha szerelmes vagy akkor nincs kérdés, nyilván a szívedre hallgatsz, aztán majd amikor elmúlik a szerelem rájössz, hogy rábasztál, de akkor már késő lesz...
2011. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Önzőség mindenkiben van. Vagy ennyi, vagy annyi. Inkább, mint, hogy hagyja, hogy kihasználják.

A pénzzel én sem tudok olyan hű, de jól bánni, bár ebből a kevésből jobban, mint a volt barátom, aki két és félszer ennyit keres.

Túl közvetlen mindenkivel?! Ha mindenkivel megtalálja a hangot, az tök jó. Én meg inkább magányos farkas, visszahúzódó típus vagyok, kevés emberrel tudok barátkozni, de velük aztán tudok.

Senki sem tökéletes, Te sem, én sem. Mindenkinek van valami dilije. És, akkor mi van? A lényeg, hogy szereted, szerelmes vagy belé, és ha netán egyszer összeköltöztök, mindketten fogjátok csiszolni a másikat.

A szív mindig erősebb.

;-)

2011. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Bocsi de a mai világban ezt is meg kell kérdezni :S
2011. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a gyémánt attól értékes, hogy meg van csiszolva.


a kapcsolatban is két ember összecsiszolódik, változik mindkét fél


az önzősség nekem nagyon nem tetszene.. mondhatod nyugodtan. pl. adsz neki egy marsot és ha nem kínál meg: rám nem is gondolsz? -pl. első lecke


közvetlen? ez mit takar? lehet hogy őszinte és kedves, mert még fiatalm és kissé naív. ez nem feltétlenül rosssz

2011. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az elöttem levö levazolta helyesen a dolgokat!!enis ezt irtam volna mas szavakkal.de igy van!!!!
2011. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
arany középút: hallgass a f*szodra
2011. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

hullámokban tér rám ez...hogy talán nem illünk össze....

meglátjuk mi lesz...


Egyébként fiú vagyok, ő meg lány, hogy leszögezzük..;)

2011. nov. 22. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!