Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy afrikai barátom van?

Figyelt kérdés
A jövőben tervezek vele találkozni,és érzem h ő az igazi...kérlek most hagyjátok az előítéleteket h csak a néger f*szra megyek,mert ez abszolút nem igaz....az a gond h nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek,h ne tiltsanak el tőle, mert ha így belegondolok én sem örülnék ha a lányom egy másik kontinensről találkozgatna valakivel...de egyszerűen megőrülök a fiúért...légyszi valami ötlet :/
2012. febr. 18. 20:51
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
amúgy igen,nagyon fekete...:/ fogalmam sincs miért ilyen az apám,anyum el is fogadná,csak ő nem :S háát a srác nehezen beszélne vele,mivel apum nem beszél angolul
2012. febr. 18. 21:09
 12/44 A kérdező kommentje:
"Szakíts vele, keress egy fehér pasit, és probléma megoldva." - ehhez csak annyit h hidd el h én lennék a legboldogabb ha ez ilyen könnyen menne...de ha igazán szeretsz/szerettél valakit akkor tudod h ez nem ilyen egyszerű
2012. febr. 18. 21:12
 13/44 anonim ***** válasza:
91%
Nem ismerjük a szüleid, te tudod mivel tudnál hatni rájuk. Azt azért megsúgom hogy ha az én lányom lennél nem nagyon tudnál meggyőzni semmivel...
2012. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

"A jövőben tervezek vele találkozni,és érzem h ő az igazi..."


Mi van? Még nem is találkoztál vele? Mikor fogsz és hol? Majd a többedik randi után mond el a szüleidnek, ha még mindig azt érzed ő az igazi...


Így, hogy nem találkoztál vele, de már ő az igazi, így nekem is úgy tűnik, hogy nagyon jól tud beszélni, rábeszélni téged bármire, és kihasznál téged... Jó esélyjel csaló, de nem akarom rögtön elítélni...!

2012. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő: ha te ezt hiszed rólam,akkor sajnálom de ki kell hogy ábrándítsalak...ez a komment inkább a te inteligenciádról árulkodik...

nem vagyok egy nagyvárosi tiniribanc, és emelt fokú nyelvvizsgát tettem angolból,szóval nem hiszem h makogunk...

2012. febr. 18. 21:37
 16/44 A kérdező kommentje:
persze bennem is megfordult már h mi van ha csak egy csaló,ezért is olvasok sok ilyen könyvet,cikkeket amikben ilyen helyzetek szerepelnek...de én úgy vélem h ha csaló lenne akkor már 1-2 hónap után feladta volna a próbálkozást
2012. febr. 18. 21:39
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül hagyja abba, szerintem nem lehet kizárni, hogy azért hajt rád annyira, esetleg rajtad keresztül kapna európai vízumot, azért keresd rá a google-ben, nevére, e-mail címre, bármilyen adatra amit tudsz róla külön-külön. Jobb az elővigyázatosság!
2012. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
67%

Romance scam, dating scam. Ha jól tudsz angolul, és kellően inteLLigens vagy, akkor megszólal a fejedben a vészcsengő.

De úgyse szólal meg, mert te vagy a kivétel, akivel ez nem történhet meg. Hát persze.

2012. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
78%

ma 21:39


Figyelj aki csaló az több hónapig egyszerre több lánynál is próbálkozik, ne hidd, hogy épp te fogod ki benne a csodás pasit!


Sajnálom, de nagyon sajnálom, hogy iylen sok fiatal lányt vernek át itt Debrecenben is ezek a négerek. :/

2012. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
naneee! na várjunk csak! szóval még csak nem is találkoztatok? te szent teveszar, igazán jöhetne már az a hatalmas meteorit, hogy elpusztítsa ez a hatalmas szeméttelepet, amit Földnek hívunk.
2012. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!