Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy afrikai barátom van?

Figyelt kérdés
A jövőben tervezek vele találkozni,és érzem h ő az igazi...kérlek most hagyjátok az előítéleteket h csak a néger f*szra megyek,mert ez abszolút nem igaz....az a gond h nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek,h ne tiltsanak el tőle, mert ha így belegondolok én sem örülnék ha a lányom egy másik kontinensről találkozgatna valakivel...de egyszerűen megőrülök a fiúért...légyszi valami ötlet :/
2012. febr. 18. 20:51
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Nem a mostani helyzetről beszélek, a természetes kiválasztódás évszázadok, évezredek alatt megy végbe, márpedig annyi idővel ezelőtt még tényleg futni kellett a vadállatok elől.

Direkt írtam h átlagban intelligensebbek a fehérek, ez nem jelenti azt, h négerek között nincsenek okosak.

2012. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
a fehér emberek okosabbak,inteligensebbek...na de miért? mert megvan rá a lehetőségünk h tanuljunk...de pl aki a sivatag közepére született,hát az szegény nehezen szerezhetne diplomát...pedig hidd el h a legtöbbjük azt szeretne...először próbáljunk meg olyan életkörülmények közt intelligensen,okosan, patyolat tisztán élni és aztán beszélhetünk rájuk
2012. márc. 1. 20:23
 33/44 anonim ***** válasza:
67%
Hogy a cigányokat kell támOgatnunk? Elveszik előlünk a munkát meg a pénzt? Emberek ez TÉVHIT! Tény , h vannak ilyenek köztük de a nagyja nem az ! Nekem az ismerőseim fele fekete! És imádom őket és lehet durva és szemét dolog de jobban megbízok bennük mint a fehér barátaimban, nagyon is inteligensek és nagyon nagyon nagyon nagyon okosak! Egyikúk azért jött ide tanúlni , h többre vigye majd azéletben mint társai ! És hihetetlen ... Nem vagyokrasszista a fehérekkel szemben se senkivel szemben ( max azokkal a kínaiakkal szemben akik eladják a szar cuccukat aztán meg a drága helyeken látom őket vásárolni miközben sokan éheznek... )én fehér vagyok de szerintem undorító dolog lenézni valakit azért mert máshonnan jött !
2012. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Azért a zenei része mindig fontosabb, mint a szöveg...legalábbis, ha zenész vagy, vagy muzikális beállítottságú.


Elég rossz, ha nem tudod megbeszélni a dolgot szüleiddel. Így egyet tudsz tenni, addig vársz a fiúra, amíg önellátó leszel, és onnantól már a szüleidnek nincs beleszólási joga.

2012. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 misspoppyka ***** válasza:
A legtobben azert itelik el a fekete-feher kapcsolatokat,mert egesz egyszeruen rasszistak.Meg ha nem is valljak be.Vagy pedig nem is tudjak,mirol beszelnek.Valoszinuleg nem lesz egyszeru,de majd apukad is megbekel a helyzettel.Kivanom,hogy tenyleg megtald benne az Igazit.Hiszen soha nem tudhatod,hol botlasz bele az Igaziba...De azert csak ovatosan,foleg,ha meg nem is talalkoztatok,nagyon le meg tudjak szediteni az ember lanya fejet (hosszu evek tapasztalatabol mondom).Sok sikert!
2012. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 misspoppyka ***** válasza:
Egyebkent pedig soha nem ertettem azokat akik leneznek valakit,csak mert "mas".Legyen az afrikai,roma,fogyatekos,stb.Rengeteg fekete ismerosom vannak,ok is vannak olyan okosak,mint a feherek,miert is ne lennenek?Az,hogy kozottuk kevesebb a tanult,diplomas,ember?Hat igen,ott naluk nem olyan egyszeru tanulni,mint itt nalunk,de hat ez nem az o hibajuk (marmint a hetkoznapi embereke).Nalunk se lenne annyi tanult muelt ember,ha olyanok lennenek a korulmenyek.Egyebkent pedig tanultsag es korulmenyek ide vagy oda,korul lehet nezni Magyarorszagon is,mennyi "muvelt","tanult","intelligens" ember van...Eleg csak itt az oldalon korulnezni kicsit...
2012. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Az a valódi kérdés, hogy képes lesz-e a kérdező beismerni, hogy tévedett, és átverték. Ezt az aspektusát kell vizsgálni a kérdésnek, és nem a magyarok xenofóbiájáról elmélkedni (ami mellesleg igaz)
2012. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

mennyi elkeseredett, frusztrált és gyűlölködő ember van itt, Szeretek feljárni ide, mosolyogni a sok észosztón.

Az oldal színvonala a kuruc.info kommentjeivel egyenértékű. Csőlátás, az én véleményem a helyes a másiké hüyleség. Ha nem értesz egyet, egy "buta, primitiv" vagy, ahogy az egyik előttem szóló díszmadár is ironikusan gyorsan tipizálta az országot.

Amúgy meg biztos h nem ő az igazi, csupán azért érzed ezt mert "idegen". Új és "titokzatos". Te tudod kit választasz, te döntésed. Csak ne felejtsd el kik voltak az őseid, és neki (barátodnak) kik voltak. A géneket, az ösztönöket nem lehet kordban tartani. Nem hiszeka vegyes házasságokban. Ez ma inkább egy elfajzott divat. A politika egyik ravasz fegyvere. oszd meg és uralkodj, és mindjárt itt vitatkoznak a rasszisták és a "toleránsak" :)

2012. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

21. válaszoló vagyok, tudja mindenki, akinek kenyai a felesége :-) Az utolsó válaszolónak írnék: A legjobb tudomásom szerint a génekben nem hordozunk személyiségjegyeket... Javítson ki bárki, ha tévednék.

Azt, hogy ő-e az igazi nem lehet megmondani, főleg nem interneten keresztül.

Újabban inkább az a divat, hogy ne higgyünk a vegyesházasságokban. Tényleg meg kéne nézni a kérdező felmenőit, meg az enyémet is, meg az Önét is! Horvát, német, magyar, török satöbbi katyvasz lenne az Uráltól Közép-Európáig, mindenféle felmenő. De ez helyén is való.


Kedves Utolsó ha erre jár, Miért nem hisza a vegyesházasságokban?


Plusz pár személyes érv: Elmondom az én tapasztalataimat!

A nagybátyám szomszédja arab (szíriai) állatorvos, a hatvanas évek óta él Magyarországon, magyar felesége van, továbbá két gyerekük és három unokájuk. Több mint negyven év együtt, elég hosszútáv nem?

A szüleim egy dunántúli kisvárosban élnek (én is ott nőttem fel), az utcájukban lakik két volt szovjet katona is (egy orosz és egy ukrán), mind a kettőnek magyar a felesége és kábé húsz éve (pontos számokat nem tudok) együtt vannak, mind a kettőnek gyerekei vannak.

A gyerekorvosunk nekem és az öcsémnek egy fekete férfi volt (sajnos már meghalt azóta), neki is magyar volt a felesége és gyerekeik is voltak.

Ez lehetett talán az oka annak, hogy én világéletemben bizalommal fordultam más emberekhez, bárhonnan is jöttek. Így esett, hogy feleségül vettem egy fekete (néger, ahogy tetszik, őt nem zavarja) kenyai nőt, akit még az egyetemista éveim alatt ismertem meg. 7 éve vagyunk együtt, három éve házasok és van egy lányunk. Persze, a mi 7 (3) évünk nem mérhető az előbb elsorolt évtizedekhez, de kulturális alapú problémák sosem voltak közöttünk! Persze, van amiben másképp látja a világot, de ezek a különbségek inkább megmaradnak humoros szinten, van egy két vicces történetünk. :-)


Egyébként, ha az elmélet igaz lenne, sok nemzet nem is létezne ma! A franciák gall-germán-latin keverékek, az angolok kelta-germán-latin keveredésből jöttek létre, a mexikói (perui, ecuadori, kolumbiai) nemzet spanyol-indián keverék, Brazíliában a lakosság közel fele fehér, indián és néger felmenőkkel is rendelkezik.

Továbbá még egy-két kérdés, hogy lehet a magyar nyelv alapvetően finnugor, miközben a magyar kultúra elsősorban türk vonásokkal bír?, illetve a jászok, kunok, stb., hogy oldódhattak fel teljesen a magyar nemzetben, ha az ember eredendően elutasítja a keveredést?

2012. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
A tatárok meg a törökök nem a rokonaink mát bizonyították és nem is keveredtünk velük ez csak egy hülyeség amit azért akarnak bemagyarázni nekünk hogy csökkentsék a nemzeti identitást lásd finn-ugor elmélet. Tiszta nép vagyunk.
2013. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!