Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy afrikai barátom van?

Figyelt kérdés
A jövőben tervezek vele találkozni,és érzem h ő az igazi...kérlek most hagyjátok az előítéleteket h csak a néger f*szra megyek,mert ez abszolút nem igaz....az a gond h nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek,h ne tiltsanak el tőle, mert ha így belegondolok én sem örülnék ha a lányom egy másik kontinensről találkozgatna valakivel...de egyszerűen megőrülök a fiúért...légyszi valami ötlet :/
2012. febr. 18. 20:51
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
53%

Annyi óriási különbség van, hogy az én szüleim sosem voltak rasszisták. De azért elmondom, én hogy csináltam.


Letelonfáltam az egyetemről, de csak annyit mondtam, hogy megyek hétvégén, viszem a barátnőmet is bemutatni. Egy magyar csajra számítottak a szüleim és az öcsém-erre beállítottam egy csoki színű lánnyal.

Enyhén meglepve álltak ott, de kíváncsian elkezdtek vele beszélgetni és szimpatikusnak találták. Azóta már összeházasodtunk és a szüleim szeretik a menyüket, így feketén.


Szerintem a meglepetés ereje sokat nyomhat a latban,


Persze még egyszer mondom, az én szüleim nem voltak elutasíóak bőrszín alapján (sem).

2012. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
53%
anya szülei is rasszista hajlamúak voltak de mikor megismerték édesapámat(igen édesapám angolai származású) rájöttek hogy nagyon nagy hülyeség külső alapján ítélkezni mert szerintük apa egy értékes ember.. De a lényeg az, hogy az én nagyszüleim se akarták apát(se engem) és most mégis szeretetben élünk.
2012. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Csak így, egyszerűen. Én is így mondtam el. Megismerkedtem egy nagyon kedves fiúval, jól érezzük magunkat együtt. Hosszútávon tervezek vele.

Igaz, az én édesanyám 9 hónapig nem volt hajlandó még találkozni se vele. Amikor végre megismerte, rájött, hogy mennyire nagyszerű ember, és mekkora áldás számomra. Azóta imádja a (most már) vejét.


Azonban néhány hozzászólónak egy-két dologban igaza van, még ha nem is a megfelelő stílusban tálalta. Amíg nem találkoztatok, nem tudod, hogy viselkedik veled különböző szituációkban, addig ábrándozni lehet, de fixre ne vegyél semmit. Ami a visszaéléseket illeti, sokan azt hiszik, hogy automatikusan jár bármi is a házassággal, pedig nem. És még Ti a találkozásnál tartotok, szóval ne szaladunk ennyire előre. És valóban ugyanúgy van normális pasi a feketék között, mint bunkó a fehérek között. Csak annyira legyél elővigyázatos, mint amennyire egy fehér pasival lennél.

2012. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
köszi az utolsó pár kommentet :)
2012. febr. 21. 22:04
 25/44 anonim ***** válasza:
végül elmondtad, leírod hogy lett?
2012. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
még nem mondtam,de ha elmondom akkor megírom majd az eredményt
2012. febr. 22. 18:26
 27/44 anonim ***** válasza:

Kedves #27-es!


#23-as vagyok.


Én tiszteletben tartom a véleményed, de ha már így kifejtetted, kérdeznék valamit.


Mi a véleményed a magyar vérről az alábbi történelmi események kapcsán?

- tatárjárás

- 150 éves török uralom

- Osztrák-Magyar Monarchia


Mindezt azért kérdezem, mert csak ezen események kapcsán is már olyan keveredések voltak más nemzetekkel, hogy nem nagyon beszélhetünk magyar vérről.


Csak mert olyan büszkék a magyarok az elért eredményeikre, és minden ilyen nagyobb esemény után egy genetikus elmondja, hogy ez azért van, mert sok nemzet lakott kis hazánk területén, mi meg keveredtünk velük.


A feketék maradjanak Afrikában? Amikor a fehér ember hódítani ment más kontinensre, miért nem fájt a pici szíve?

2012. febr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

08:13 Nem nekem válaszoltál, de azért reagálnék. A tatárok és a törökök eleve a rokonaink, az osztrákok pedig legalább szintén a fehér fajba tartoznak, tehát velük keveredni azért megbocsátható.

A másik: valóban, nekünk fehéreknek se kellett volna hódítani menni Afrikába meg Amerikába, de attól még a négereknek is ott kellene maradni, ahol vannak, és nem tönkretenni más, kulturáltabb országokat.

2012. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Nemcsak az afrikaiak, itthon inkább a cigányok teszik tönkre az országot. Gondolj bele, mennyivel jobban állnánk, ha nem kellene irgalmatlan mennyiségű pénzt költeni az eltartásukra! A négerek egy fokkal jobbak, de velük is hasonló a helyzet, és ha vmi nem tetszik, már egyből rasszista meg náci vagy.

Vannak persze kivételek, de összességében kijelenthető, h a fehér emberek átlagban (!) kulturáltabbak és intelligensebbek a négereknél, utóbbi tudományosan igazolt, csak nem illik hangoztatni, mert az nem polkorrekt. Ennélfogva tehát nem képzeli magát felsőbbrendűnek a fehér ember, hanem valóban felsőbbrendű. Persze van amiben meg a négerek jobbak, pl. futásban, ez is érthető, mert szaladni kell az oroszlán elől, ha életben akarsz maradni. Az európai világ más, itt az okosabb ember tud érvényesülni, tehát vmennyire törvényszerű is, h az évszázadok során mi lettünk az okosabbak.

Én nem mennék el hódítani Afrikába, sőt, ha odaköltöznék, azt se várnám el, h ugyanolyan emberként kezeljenek, mint az ottaniakat (nem is tennék, megjegyzem). Nem minket leigázni jönnek ide? Lehet h nem ez a céljuk, de attól még így lesz, ha nem állítjuk meg sürgősen a bevándorlást, mert az európai népek fogynak, a bevándorlók pedig szaporodnak, és egy idő után ők lesznek többen. Akkor pedig ne is álmodj róla, h magukkal egyenrangúként fognak minket kezelni.

2012. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
37%

Utolsó! Gondolom te sem jártál még Afrikában. Én megtettem már jó egy párszor. (Évente átlagban kétszer megyek Kenyába.)

Oroszlánok? Hol? A nemzeti parkban esetleg. Mert mondjuk Nairobiban egy darabot nem látsz. Kábé annyi zsiráf van egy afrikai városban, ahány vaddisznó Győrben vagy a budai alsó rakparton...

Afrikában is vannak ám autók, repülők, felhőkarcolók. Persze iszonyatos szegénység is, meg sok olyan hely, ahol gazdag helyi meg külföldi nem szállna ki a kocsijából-ez kétségtelen tény.


"intelligensebbek a négereknél, utóbbi tudományosan igazolt" Hadd kérdezzem meg, milyen diplomád van? Építészmérnöki? Mert az apósomnak az van. Belgyógyász? Mert a sógorom belgyógyász. Tolmács, aki beszél öt nyelven? Mert a feleségem fekete, kenyai, tolmácsként végzett és öt nyelven beszél.

Én hármat tudok a magyarral együtt, az orvosi egyetemet az életben nem végezném el, igaz egy mérnöki diplomám van. A te logikádat követve a feketék az értelmesebbek, ennyi erővel...

2012. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!