Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlépte a határt? Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlépte a határt? Meddig szabad eltűrni az ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, de a féltékenységi rohamai egyre durvábbak. 1000 és 1000 dolgot sorolhatnék fel, most mégis csak a tegnap estit mesélem el. (Megjegyezném, hogy SEMMI okot nem adok neki a féltékenykedésre, ellenben ő elég csapodár volt a kapcsolatunk elején, egyszer meg is csalt). Tehát tegnap este buliban voltunk, ő már elég részeg volt (ilyenkor különösen vadállat), és találkozott pár haverjával, ott hagyott a tánctér közepén egyedül, és elment velük, ezen ki se akadtam, egyszerűen gondoltam egyet, hogy addig bemegyek a "kisterembe" és leülök kicsit. Kb. 10 percet voltunk "külön", mikor megtalált, odajött hozzám, a tarkómnál megmarkolta a hajam és teljes erőből hátrarántotta a fejem, és tele torokból ordibált mindenki előtt, hogy "SZ.PTÁL VAGY MEGB.SZTAK? HOL VOLTÁL, KIVEL VOLTÁL?! HOVA TŰNTÉL", meg hasonlók... elkezdtem sírni, de csak kiabált tovább, és ököllel verte az aszalt.. én pedig azt hittem elsüllyedek szégyenemben..:S én nagyon szeretem, de ha kívülállóként nézem az ilyen dolgait, tudom, hogy szakítanom kéne, mégse hagyhatom senkinek, hogy ennyire megalázzon:S ti mit gondoltok?
2012. febr. 19. 12:36
1 2
 1/15 Macs1209 ***** válasza:
100%

Semeddig. Akkor kellett volna kidobnod, amikor megcsalt.

Persze ez nem ok arra, hogy most ne dobd ki. És ne érde-

keljen mentség, ne próbáld mentegeti, hagy a fenébe!

Az ilyen nem pasi, nem férfi, hanem egy selejt.

2012. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki,nem is kérdés.
2012. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ő már nem szeret téged!! nagyon durván bánik veled, az elején meg is csalt.. szóval gondold át.. csinál ilyet az, aki szereti a másikat? hát NEM!

Szakíts vele, még mielőtt nem késő, ha ez így folytatódik, akkor a végén esélyes az is, hogy megver téged egy egy ilyen dühkitörésénél.

2012. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Átlépte, nem kicsit, nagyon.

Azonnal hagyd ott. Van ettől ezerszer normálisabb is.

2012. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha te ezen még képes vagy gondolkodni akkor nagyon is megérdemled a sorsod.

Az összes nő nevében köszönöm, hogy ilyen h*lye vagy és egy ekkora vadállat mellett maradsz, megkímélve ezzel a többi nőt az ilyen barmoktól.

Tényleg köszi!

2012. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A legdurvább az ebben az egészben,h nálad ezek után még felmerül a kérdés,h átlépte-e a határt?

Mivan???!

Ha velem bárki is így viselkedne,elküldeném a jó büdös francba!

24n

2012. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Lapát. Minél később dobod ki, annál rosszabb lesz. Amúgy meg csak óvatosan; a fene se tudja hogy mit fog reagálni. Mondjuk azért érdemes ilyenkor odaírni, hogy mennyi idős vagy Te meg a barátod, mert mondjuk nem mindegy, hogy egy 15 éves gyerek, vagy egy 25 éves felnőtt viselkedik így... (a történeted alapján nyilván az előbbi korcsoportba sorolnám a srácot).
2012. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Igen én is így gondolkodom, amikor mások sorsáról olvasom, hogy "ez hülye, ha vele marad, meg is érdemli", kb mint az utolsó hozzászóló:) de vhogy minden más, ha veled történik, és ha tényleg szereted az illetőt:S meg nyilván a sok rossz mellett egy csomó jó dolgot is fel tudnék sorolni, ezeket pedig "csak" részegen csinálja, ami sajnos nem mentség, ezért vagyok ekkora dilemmába:)
2012. febr. 19. 12:50
 9/15 Macs1209 ***** válasza:
100%

Figyu. 10 évig együtt vagytok, és egyszer úgy megüt,

hogy belehalsz.


Melyik a jobb, az eltöltött 10 év, vagy az, hogy egy

koporsóban fekszel?


ÍGY LÁSD !! És ne mentegesd!

2012. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
én 19 éves vagyok, ő pedig 21, de tényleg tizenéves módjára viselkedik.. egyébként köszi a sok választ, teljesen igazatok van... sajnos:S :)
2012. febr. 19. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!