Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlépte a határt? Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlépte a határt? Meddig szabad eltűrni az ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, de a féltékenységi rohamai egyre durvábbak. 1000 és 1000 dolgot sorolhatnék fel, most mégis csak a tegnap estit mesélem el. (Megjegyezném, hogy SEMMI okot nem adok neki a féltékenykedésre, ellenben ő elég csapodár volt a kapcsolatunk elején, egyszer meg is csalt). Tehát tegnap este buliban voltunk, ő már elég részeg volt (ilyenkor különösen vadállat), és találkozott pár haverjával, ott hagyott a tánctér közepén egyedül, és elment velük, ezen ki se akadtam, egyszerűen gondoltam egyet, hogy addig bemegyek a "kisterembe" és leülök kicsit. Kb. 10 percet voltunk "külön", mikor megtalált, odajött hozzám, a tarkómnál megmarkolta a hajam és teljes erőből hátrarántotta a fejem, és tele torokból ordibált mindenki előtt, hogy "SZ.PTÁL VAGY MEGB.SZTAK? HOL VOLTÁL, KIVEL VOLTÁL?! HOVA TŰNTÉL", meg hasonlók... elkezdtem sírni, de csak kiabált tovább, és ököllel verte az aszalt.. én pedig azt hittem elsüllyedek szégyenemben..:S én nagyon szeretem, de ha kívülállóként nézem az ilyen dolgait, tudom, hogy szakítanom kéne, mégse hagyhatom senkinek, hogy ennyire megalázzon:S ti mit gondoltok?
2012. febr. 19. 12:36
1 2
 11/15 Macs1209 ***** válasza:

Ez nem tizenéves módjára való viselkedés, talán még azok sem viselkednek így, ilyen minősíthetetlenül.


És mindenki végignézte, ahogy ordiozott, rángatott?

Senki nem szólt neki, még a haverjai sem, hogy "ember,

állíts magadon!"


Nekem kb az ilyen emberekre kezd el viszkezni a tenyerem,

nem is kicsit..

2012. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De, 2 haverja is nyugtatgatta, de nem sokat ért... :/
2012. febr. 19. 13:06
 13/15 Macs1209 ***** válasza:

Akkor kb úgy orrba kell verni, hogy kiköpje a pirosat..


Amúgy az ital előhozza a belső személyiséget, amit az

ember elnyomhat "agyilag"... Tehát kimutatta a foga fe-

hérjét.. Ő VALÓJÁBAN ilyen, csak teszi neked a szépet.


Szóval azonnali lendülettel rakd ki, garantálom, ennél

csak jobb pasikat találsz.

2012. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azt bírom, hogy az ilyen történetek leírását mindig úgy indítják, hogy "...nagyon szeretjük egymást...". Kedves kérdező, olvasd már el mit is kérdeztél, mit írtál le... Szerinted? (És ez "csak a tegnap esti" történet.)

Mit lehet egy ilyenben szeretni? Azt, hogy van? Van sok másik is ám, akik esetleg még normálisabbak is.

2012. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ö már téged nem szeret csak a tulajdonának tart téged s birtokolni szeretne sokat ne várj vele mert komoly testi bántalmazás is lehet belölle és nagyon nehéz akkor már kimászni abbol a párkapcsolatbol föleg ha becsuszik 1 gyermek is...
2012. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!