Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebben az estben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben az estben mit kene tennem, hogy elrendezodjenek a dolgok?

Figyelt kérdés
Osszejottem egy fiuval.Mar 2 honapja jarunk,de most tudtam meg egy biztos forrasbol,hogy csak kihasznalt es csak azert jott ossze velem,mert hasonlitok egy lanyra,aki nagyon tetszik neki,de tudja,hogy annal a lanynal nincsen eselye.Viszont az a szemely,akitol megtudtam ezeket a dolgokat,csak abban az esetben mondta el,hogyha nem szolok semmit a paromnak.Egyszeruen nem tudom hogyan szakithatnek vele,hogy azert ereztethessem vele azt,hogy nagyon haragszom.Egyszeruen mar nem birom elviselni a jelenletet sem.Mit tegyek?

2012. febr. 20. 15:47
 1/4 A kérdező kommentje:
15/L
2012. febr. 20. 15:48
 2/4 anonim válasza:
ha ki használ téged akkor ne hagyjad hogy ki használjunk inkább egyszerűen szakíts vele és mondjad el neki hogy miért .
2012. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb indok, és pláne elfogadható 15 évesen, hogy megmondod már nem vagy szerelmes.

Ha konkrétan nem mondod el, hogy mi az oka, akkor azt nem tudod úgy megcsinálni, hogy érezze haragos vagy, mert igazából fogalma nem lesz róla, és mivel pasiból van még kilogikázni sem tudja.

Igazából, ha tényleg csak emiatt jött össze veled, akkor nagyon valószínű, hogy meg sem mozgatná a haragod, szóval ezzel vesződni és saját magadat kínozni felesleg.

2012. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tuti elmondanám neki hogy mi történt és közölném vele hogy ezek után látni sem bírom
2012. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!