Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok és ő is. Neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok és ő is. Neten ismerkedtünk meg. Szeretne már találkozni velem, de ő már az első találkozásnál "azt" is akarja! Nagyon vonzódunk egymáshoz. Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 08:08
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Sajnos itt legtöbben nem tudják,hogy mi áll a Háttérben. Így könnyű nektek(tisztelet a kivételnek) ítélkezni felettem. Ha ti is azt élnétek át,amit én valószínű ti is (lehet) hasonlóan cselekednétek. Nem szeretnék belebonyolódni,mivel ezt én élem át,és nem ti( kik lenéztek). Abba belegondoltatok már,hogy lehet "ti" nem csaljátok meg a párotokat,de lehet "ez" már veletek is megtörténhetett,csak esetleg jól titkolva a dolgot,nem jöttetek rá,hogy már megcsaltak?!Ne legyetek annyira elszállva,mert még veletek is megeshet,hogy máshol fogjátok keresni a Boldogságot.Lehet persze nem ilyen gusztustalan módon,és nem lesztek olyan "undorítóak"mint én.Az pedig,hogy"még" Házas vagyok,az egy dolog.Mit érek a papírral,ha nincs meg az amire vágyom?!Az,hogy Anno megesküdtünk,az "akkor" volt,és "most" most van. Azért szívesen megnézném,hogy hány évesek is osztják nekem itt az észt?! Ameddig nem járod meg az én utamat,addig ne ítélkezz felettem és azok felett,kik hasonló helyzetben vannak. Ha esetleg ilyen útra térít a Sors,és hasonlóan fogsz majd reagálni,akkor bizony megemelem a Kalapom előtted.
2012. febr. 21. 15:02
 22/23 anonim ***** válasza:
na irtam neked valaszt priviben, még azt felejtettem le a végéről ami FONTOS, hogy mivel kiirtál egy kérdést, tanácsot vársz. és ha az emberek -igaz kicsit durván mivel névtelenul lehet- szembesitenek a hülyeségeddel, akkor ne jöjjön elő belőled a női büszkeség és ne kezdd védeni, hanem gondolkozz el rajta. azért kérted a tanácsot. most ne akadj fenn a stiluson, a lényeget nézd.
2012. febr. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező és mind aki oltárra állítja áldozatának szentségét a megcsalásban! Ha Te magaddal szemben nem vagy annyira jellemes, hogy saját magad érdekében kilépsz egy kapcsolatból, ha az elkezd romlani az a Te saját magad baromsága és ne ment fel a megcsalás gerinctelensége alól. Szemet szemért mi? Nem gondolok abba, hogy megcsalatok, mert nem csalatok meg, nem adok okot rá, és az én párom sem ad okot nekem. De ha valamiféle gyanú merülne fel, vagy más ok vezetne oda, hogy elkezdjek kihátrálni a kapcsolatból akkor sem csalnék meg amíg egy pár vagyok azzal, akit már nem szeretek, mert Önmagammal szemben nem tudnám megtenni, mert magamtól, magamnak lenne megalázó. Ugyan is ebben az esetben egy csigolyával több gerincem sem lenne annál mint aki felől a sérelmemet vélem. Jaj-jaj mennyi mindenen mentem keresztül mellette... Jaaaj a férjem egy erőszakos állat! Jaaaj a feleségem csal fűvel fával!!! Ki tart pisztolyt a fejetekhez, hogy benn maradjatok egy ilyen kapcsolatban??? Ha tehész@rba lépsz ott maradsz, mert már úgy is koszos lettél? Legalább meleg mi? Csak arra akarok rávilágítani, hogy attól hogy egy sz@r kapcsolatban megcsalsz valakit azzal nem bosszút állsz, hanem magadat alacsonyítod ugyan arra vagy még alantasabb szintre. Kilépni belőle és új életet felépíteni gyáva vagy, és ezen felül már a jellemedet is kész vagy eldobni, a kényelmes megszokás és a gyávaság miatt. Vajon az az ember akivel megcsalod a mostani párod jogtalanul gondolkodna el azon, hogy ha vele is konfliktusba kerülsz, őt megcsalod-e majd? Hiszen most vele éppen ezt teszed a jelenlegi pároddal. Mega gratula!
2012. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!