Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmem társkeresőzik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem társkeresőzik és mindenféle lánynak irogat. Ti szakitanátok vele?

Figyelt kérdés
egy zenét kerestem az előzmények között ugy találtam meg ezt az oldalt.. rámentem és láttam, hogy 3orája volt utoljára online..:(kiadta az előzményekbe azokat akikkel beszélt,4csajjal..hogy mit beszéltek nem tudtam megnézni mert kijelentkezett ugye..a 4 csaj közül az egyik az anyukájával egykorú..tovább néztem az előzményeket kiadta hogy facebookon is 10+ csajjal beszélget (holott nekem azt mondta nem beszélget csajokkal:( ) ezek között van 1 ex,1szintén anyukájával egykorú nő aki sajnos tudom, hogy ordas nagy ribanc,van egy csaj akivel lefeküdt még régebben(a csaj vele csalta meg az exét),és van egy csaj aki ténylegesen egy k*rva,nem tudom ki mennyire ismeri az azyzának a nagy barátnője:( ti megpróbálnátok megbeszélni vagy szakítanátok rögtön? nagyon szeretem,tanácstalan vagyok teljesen:(
2012. febr. 22. 01:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmem társkeresőzik és mindenféle lánynak irogat. Ti szakitanátok vele?

ennél tovább nem is olvastam, szakíts vele ez nem is lehet kérdés!

2012. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem azért beszélgetünk más csajokkal mert meg akarjuk csalni az aktuálist. Azért beszélgetünk mert jól esik. Amikor a bnőm egyik legkedvesebb csaj ismerősömtől "eltiltott" kis híján megcsaltam. Bár ez a 14 elég soknak tűnik még nekem is, szerintem mielőtt kérdőre vonnád kémkedj utána ez az igazi kapcsolat alapja :D


Amúgy is tizenévesen az emberek csak játsszák hogy kapcsolatban vannak.

2012. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az én párom is dettó ugyan ezt csinálja. Már többször is lebukott. De mindig megbocsájtok neki mert szeretem... én sem tudom mért csinálja. Már ott tartok hogy úgy érzem nem vagyok elég jó neki és ezért beszélget más nőkkel. Bár azt mondja hogy csak " unalom űzés " meg hogy csak barátságból dumál velük. De kérdem én barátságból ír az ember olyat hogy " Mikor találkozunk cicám " mondjuk azóta már törölte a 2 illetőt a kérésemre akik nagyon bökték a csőrömet. De a félelem akkor is bennem van...
2012. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
baaaazd ki. még akkor is ha nagy a farka. sok pasinak van nagy farka.
2012. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 angelera válasza:
szia!én elég hasonló helyzetben voltam,pár évvel ezelött,mint Te..így megértelek,de szakíttanod kell vele,mert csak rosszabb lesz,hidd el!
2012. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mint a huzat, úgy kiraknám. Erre nincs magyarázat. Illetve ő biztosan kitalálna rá valamit, hogy miért csinálta. Gondolj bele, ha együtt maradtok, ez ott fog motoszkálni a fejedben, és a bizalomnak huss. Ez meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat.
2012. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!