Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felek a kapcsolatoktol. Felek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek a kapcsolatoktol. Felek belekezdeni ugyanakkor szeretnem is. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés

Tobb mint 2 eve nem volt kapcsolatom.Neha banom neha nem.Elvegre ilyen fiatalon(16) mire belevagni nagy kapcsolatokba? Raerek meg arra.Viszont van 1 lany aki tetszik csak nem alakulnak ugy a dolgok ahogy kellene.Ugyanakkor egyszer csak eljutottam arra a pontra hogy ha ossze is jonne nem lenne jo! Felek belevagni.Ha kapcsolatba vagy vannak nemi kotelessegeid.Legy a csajjal,merd megcsokolni masok elott..ilyenek.Furcsa de ezektol a dolgoktol felek.Regen nem szenvedtem ilyen problemakkal.Mi lehet a problema? Az hogy 2 eve nem volt kapcsolatom ennyire nagy hatassal van ream?


U.I.elnezest az ekezetekert,koszi a rendes valaszokat!



2012. febr. 22. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem akkor járj valakivel, ha szerelmes vagy belé. de ilyet nem írtál.
2012. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat ugy van ez hogy szeretnem is meg nem is...Mar nem tudom en se valojaban mit akarok...
2012. febr. 22. 21:16
 3/6 z8 válasza:
Ha örömedet leled a vele eltöltött időben akkor igen, különben ne, én spec. nem igen hiszek a szerelem (tartósságában)
2012. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A párom elmesélte,hogy mielőtt összejöttünk,teljesen megijedt,hogy mi lesz...milyen programokat kell csinálni egy barátnővel,akkor már nem lesz szabad,meg olyanok,amiket te leírtál(pedig akkor már idősebb volt nálad és még mindig így parázott)...aztán végül is összejöttünk és nem bánta meg a dolgot,boldogok vagyunk együtt már 2 éve...szóval szerintem próbáld meg,aztán ha nem jön össze a dolog,akkor nem rágódsz azon később,hogy mi lett volna ha...
2012. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mit veszítesz? ha jól érzed magad vele akkor legyetek együtt...ha nem lesz jó szakítasz vele...minek ezzel sakkozni, nem kell rögtön megtalálni életed szerelmét.
2012. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 23 évesen hasonló érzéseim vannak, mint most neked, kedves kérdező. De általában majdnem mindenhez így viszonyulok. Parázok minden esemény előtt, de mikor odaérek; jól érzem magam, és teljesen értelmetlennek tűnik az előzetes kooperáció.
2012. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!