Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire van szüksége a férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire van szüksége a férfinak?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam egy olyan kérdést, hogy "valljuk be, csak a biztos szex miatt kellenek a nők, vagyis hogy párkapcsolatban éljünk velük..." Ez most komoly? És ha nem akkor még miért tartatok ki (ha kitartatok) egy nő mellett hónapokig, évekig, egy életen át?


És a megcsalással hogy álltok? Van aki soha életében nem tette és nem tenné meg? Vagy aki egyszer "véletlenül" de megbánta és azóta soha? Vagy aki megtette és még utána tervezte is a folytatás? Az mért akart a barátnőjével maradni? (ez sajnos tapasztalat) Nem is szerette? Hogy van ez?


Tudom sok kérdést tettem fel, nem kell kiemelni őket csak úgy általános a felfogásotokról írni :D


2012. febr. 22. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom szexkelléknek a nőket. Persze egy párkapcsolat fontos része a testiség, de önmagában kevés. Elvből elítélem a megcsalást, de ezt sok olyan is mondhatta/mondhatja, aki aztán megtette/megteszi majd, szóval mondani mindent lehet.

Sosem érdekelt, hogy minél több lányt próbáljak ki, csak egy rendes, kedves, szép, szerető, érett gondolkodású barátnőt szeretnék akivel boldogok lehetünk akár életünk végéig. Ez az egész egyénfüggő.

2012. febr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%

Hát a kérdés tényleg sok:D

Fogalmam sincs mit írjak. Nekem csak nagyon jó érzés, hogy tudom, hogy szeret a barátnőm, és én is viszont szeretem. Tudok rá számítani ha gond van és ő is rám. A probléákat pedig meg tudjuk beszélni, és nem visítozunk, tehát intelligens is.

Persze a szex is fontos:D De azért nem az alapja a kapcsolatnak nálunk:)

2012. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbira nem tudok válaszolni, mivel nő vagyok. Előbbiben látok igazságot. Én hiszek abban, hogy a férfiaknak is vannak érzéseik, de azért valljuk be, ha egy kapcsolatban nincs szex, avagy kevés van, akkor azt a férfi sérelmezi általában először... Tisztelet a kivételnek természetesen, de én sokszor találkoztam olyan srácokkal, köztük a jelenlegi párommal is, akin azt érzem, hogyha nem lenne szeksz, akkor már rég nem lenne velem. Ettől függetlenül érzem hogy szeret, ez valahogy még is fura ellentmondás számomra néha.
2012. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:
A szex az szex. Valaki kitalálta, és azóta is egy alapja a kapcsolatoknak. Nem tudjuk megmagyarázni, de mivel meglehetősen jó, ezért nagyon morcosak lennénk, ha megvonnánk tőlünk:P
2012. febr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez egyszerű logika. Józan paraszti ész.


Nem lehet olyan dologra mondani, hogy nem a legfontosabb, ha nem működik nélküle a dolog.

Lefordítva, ha nincs szex, nem nevezzük párkapcsolatnak. Legalábbis hosszútávon biztos nem müködő... Ergó a szex a legfontosabb. Hiszen nélküle a többi megszűnik létezni. Ergó a barátnő attól barátnő, hogy szeretkeznek vele. A női barát és barátnő között ez az egyetlen differencia.


Maga a párkapcsolat csak a szexualitásról és annak következményeiről szól (gyerek).

Az, hogy az adott férfi egy nő mellett marad hosszú ideig, vagy élete végéig az egy erkölcsi döntés amit a társadalom támaszt, illetve az egyén önmagával szemben.


Azt, hogy csak arra kellenek a nők, egy bunkó, ostoba megnyilvánulásnak tartom. Nyilván semmi igazság nincs benne. De egy párkapcsolatban ez a nő szerepe. Vagy nem?



21F

2012. febr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nos, ez csak a férfiak véleménye, hogy a párkapcsolatnak fontos része a szex, mert anélkül nem működik.

Azonban sok nő simán ellenne, na nem szex nélkül, csak jóval kevesebb szexszel is. És attól még ugyanolyan boldognak, kielégítőnek érezné a kapcsolatát.

2012. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem állítom, hogy nem fontos a szex, nekem nőként is az. De azért az egy kicsit durva volt, hogy csak és kizárólag ezért kell a párkapcsolat annak a bizonyos kérdezőnek, és elgondolkoztam, hogy vajon hányan vannak így, hányan vélekednek hasonlóképpen, vagy konkrétan mi az, amiért egy férfi egy nő mellett van, a szexen kívül
2012. febr. 23. 00:14
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
00:10-zel teljesen egyetértek. Számomra is fontos a testiség nőként, de én megelégednék heti 1 max 2-vel is. A párom viszont ha tehetné, naponta többször is rám mászna. Ergo egyértelmű, hogy a férfiaknak ez sokkal fontosabb mint nekünk és tapasztalataim szerint a férfiak többnyire a szex miatt patáliáznak, míg a nők az érzelmek, az érzékiség hiánya, a romantika, a figyelmesség, a kedvesség hiánya miatt. Ebből jöhet a következtetés, hogy a pasiknak csak a szex kell.
2012. febr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igazából ha nincs testi kapcsolaton kívül érzelmi ,szellemi kapcsolat akkor a szex nem annyira élvezhető, sokkal élvezhetőbb ha érzelmileg is kötődsz hozzá:)
2012. febr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

00:17: Hát igen... Azonban ezt nem szabad jó és rossz kategóriába sorolni... Mert a férfiak is mondhatnák, hogy a nőknek meg csak az érzelmek kellenek...


Én mondjuk szerény véleményem szerint úgy vélem, hogy érzések szex nélkül is vannak a férfiakban. De azok hamar kihűlnek, ha nincs megfelelő szex. Megbolodnítják a hormonok a férfit... Ellenszenves lesz, érzéketlen, stb... Elhidegül.

Gondolj bele, ez kb olyan mint mikor a nők mensturálnak és meghülyítik őket a hormonok. Csak a férfi oldalon más a kiváltó. :)


Akkor igazán működőképes a párkapcsolat, ha mindkét fél kielégíti a másik vágyait. Ezért mondom mindíg azt, hogy a párkapcsolat alapja a kompromisszum készség. "Megadom neked amire vágysz, cserébe te is megadod nekem amire én vágyom."


Egy percig sem szabad foglalkozni azzal, hogy "csak szexx kell a férfinak" vagy sem. Úszni az árral. Amíg a férfi foglalkozik a ti igényeitekkel, ti is foglalkozzatok az övéikkel és boldogan életek amíg meg nem haltok.

Ha pedig az egyik fél erre nem vevő, nos csajok, ki lehet dobni a pasit...



21F

2012. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!