Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl korai volt egy új kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai volt egy új kapcsolat?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja szakítottam a barátnőmmel, mert sosem éreztem többet, csak mint barát. Ezért sem tudtam vele tökéletesen boldog lenni. Nemrég megismertem egy másik lányt. Vele egy hét alatt több boldogságot éltem át, mint az előző barátnőmmel hónapok alatt. Erre tegnap a volt barátnőm megtudta h már mással vagyok és köszönés nélkül elment mellettem. Nagyon rosszul esett, teljesen kiborultam. Én nem ezt akartam, csak boldog szerettem volna lenni. És az vagyok. Túl korai volt a "váltás"?:S
2009. szept. 26. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen

mikor páromat megismertem,ő egy elég hosszu kapcsolatot zárt le épp,elég volt képen meglátni az exet,láttam rajta h fizikailag rosszul van még attol is...kellett pár honap,mire ténylegesen tultette magát rajta...és b 3-4 honap után közölte,hogy érzelmileg többet kapott tőlem,mint a másik lánytol évek alatt...

foglalkozz az uj barátnővel,az exet majd elfelejted

2009. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem is ez zavar, hanem szerintem az exem szerint biztosan korai volt, de szerintem nem:S
2009. szept. 26. 15:52
 3/6 A kérdező kommentje:
lezártam már az előző kapcsolatom...most mrá teljes mértékben a mostaninak élek:)
2009. szept. 26. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az írásodból úgy érzem egyáltalán nem vagy gerinctelen. Nagyon-nagyon jó szerintem, hogy valamelyest (még) érdekel a volt barátnőd (mármint, hogy mi van vele). Épp ezért, szerintem beszélj vele, hogy miért nem köszönt. És mond el neki, hogy most boldog vagy. Viszont ha ezt nem akarja megérteni/elfogadni és továbbra sem köszön, na az után már ne érdekeljen.


Sárky

2009. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell megtartani a kpcsolatot az exszel, és szerintem ezzel sok nő van így. Lehet ő is úgy gondolkozik, vége, nincs miért "egymásra ismerni"
2009. szept. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tegnap jól lehordott mindennek az exem, ma meg az osztálytársai kezdtek beszólni...nem tudom mit tegyek de ez így nagyon rossz:(
2009. szept. 29. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!