Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok vkiben ujra megbizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok vkiben ujra megbizni, ha már egyszer elvesztette a bizalmatokat?

Figyelt kérdés

ha egyszer elvesztettétek vkiben a bizalmat, azt h tudná visszaszerezni??

ti hogyan tudnátok ujra megbizni vkiben?


2012. febr. 24. 16:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
óvatosan hiszem el neki a dolgokat. persze nemmuszáj tudnia hogy nem hiszed el neki. csak magadban gondold át.
2012. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
eleve nem bizok senkiben , ugyhogy nem de attol még jóban lehetsz vele, sőt járhattok csak figyelj rá oda
2012. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
48%

most én úgy vagyok,hogy én vesztettem el a bizalmat egy barátnőmnél. 5évig dolgoztunk együtt,sokmindent megéltünk.Nagyjából együtt vártuk a lányainkat. Ő hamarabb visszament melóba, én nem. kb 2 éve,hogy vmi megváltozott.Nem hívott,hívtam megbeszéltünk vmit elfelejtette...

Na és én egy ex munkatársas bulis estén egy olyan storyt amit mindenki tudott már részleket is mondtam. Amit persze csak Ő és én tudtunk.Volt ott egy csaj aki elmondta vmkinek az meg vissza. Szóval ez van. Én ott akkor sértve éreztem magam- meg picit borosan- és mondtam. Erre ő jogosan azt írta, hogy ő még ilyen állapotba se adott volna ki így pl engem. Jogos. Most szarul vagyok. Főleg az,hogy ezek szerint bennem nem lehet megbízni ilyen téren....!?

2012. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Urszi ***** válasza:
Ha az illető megcsalt sunyiskodott a hátad mögött stb stb...Ha nem is teszi meg újra bár idővel biztos..NEM FOGSZ BENNE BÍZNI SOHA MÁR ÚGY! Körülbelül 2 hete szakitottam a pasival tarskeresozott a hátam mögött honapokig több esélyt kapott, magamat eroszakoltam meg hogy de igen megbocsatom mert mennyire szerettük egymást mennyire jó volt minden. Hát megbocsatani megfogod akarmit is tett, na de felejteni...Én ezek után állandóan matattam és nagyon kivoltam hegyezve rá,tönkre ment fel év alatt az egész. Állandóan becsaptam magam elnyomtam magamba a rossz érzéseket...Jó ha a pasi hajlandó mindig ha kiborulsz a multon megnyugtatni és türelmes mert tudja hogy elbaszta az más!!Azt az oldalát nem tapasztaltam...de akkor is azt mondom...Rohadt nehéz, mert ha szereted a másikat nagyon hajlamos vagy olysn dolgokat megbocsatani amit normál esetbe nem! Hallgass a megerzedeidre! Én nagyon megbantam hogy bizalmatlanul újra belevagtam...Sok szerencsét! MAJD írj hogy mi volt!
2014. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!