Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szexistennő vagyok;jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexistennő vagyok;jól főzök;okos, vicces és odaadó vagyok;nagyon tudok szeretni;de csak átlagos kinézettel rendelkezem, észrevesznek, illetve megmaradnak mellettem a helyes sportoló, udvarias pasik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 17:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
legy odaado,de ne tulsagosan! ha nagyon odaado vagy,konnyen rafazhatsz,én ráfáztam!tudta,hogy mindennel jobban szeretem,azt gondolta mindent megtehet!hát nagyon nem tehetett
2012. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
ha nem vagy hisztis és követelődző piccsa és tiszteled a párod (nem dumálod ki másoknak, nem szidod a háttérben) akkor megmaradnak! 36F
2012. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
kettővel előttem szóló te már sérült vagy, azért mondod ezt! legyen csak odaadó MAXIMÁLISAN, az a normális!
2012. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek uccsóval. Nem lehet (illetve lehetni lehet, csak nem szabad) büntetni egy aktuális pasit/nőt az előző hülyesége miatt.
2012. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék egy ilyen nőért!
2012. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok :)
2012. febr. 27. 15:54
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

A francokat nem vagy egoista. Szexistennő, te jó ég... Az én álláspontom szerint kedvesem, az olyan emberek, akik nem egoisták, de tisztában vannak az adottságaikkal, nem teszik ily módon közhírré azokat, főleg nem olyan címszavakkal, hogy szexistennő. Bocs, ez nálam kiverte a biztosítékot.


Amúgy meg, hogy a kérdésre is válaszoljak, ez tökéletesen egyénfüggő. Azt szokták ilyenkor mondani, hogy a külső megfog, a belső pedig megtart. Ha átlagos vagy, tegyél ellene, ha meg nem akarsz, és leszar a kiszemelt srác, nyilván neked kell majd ráhajtanod. Ahogy olvasom, össze fog jönni a dolog, ha tényleg nem vagy valami bányarém.

2012. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Te pedig egy rosszindulatú alak vagy,aki a külsőt nézi,és remélem hamar ráncosodni fogsz! ;)
2012. márc. 15. 20:59
 19/22 anonim ***** válasza:
megmaradni simán! a kérdés az, mivel hogy "csak" átlagos kinézetű vagy (nem mintha ez probléma lenne), hogy egyáltalán hány sráccal jutnál el addig a pontig, hogy ennyire megismerjenek. mert ugye ezek kivülröl nem látszanak.
2012. márc. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szexistennő?? Itt pár részlet jól jönne...
2012. márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!