Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szexistennő vagyok;jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexistennő vagyok;jól főzök;okos, vicces és odaadó vagyok;nagyon tudok szeretni;de csak átlagos kinézettel rendelkezem, észrevesznek, illetve megmaradnak mellettem a helyes sportoló, udvarias pasik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 17:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szexistennő...XD Hülye tyúk.


Amúgy ha a 79%-os válaszoló férfi, és te ráadásul esetleg sminkeled magad, akkor tuti te fogsz hamarabb ráncosodni. Egyébként tipikus női "oltás", elárulom, nekünk ez nem akkora lelki trauma, mint nektek.

2012. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
k*rva nagy nyomorék lehetsz,észlény :) ;)
2012. márc. 17. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!