Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Tehát barátommal fél éve vége lett a kapcsolatunknak, Nagyon szerettem és még most is szerelmes vagyok belé. Amikor vége lett, akkor hetekig nem tértem magamhoz, nem bírtam feldolgozni, igazából még most se, de megtanultam együtt élni ezzel. Tehát még mindig minden nap eszembe jut, van hogy sírok miatta, és tudom, hogy nekem Ő volt az igazi. De most úgy vagyok vele, hogy élek, de nekem más nem kell, én rá fogok várni, nekem Ő kell. Normális dolog ez? Mert barátnőimnek is mondtam, de hülyének néznek. Én vele szerettem volna leélni az életemet :( 18/L
2012. febr. 26. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2012. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 aszomszedneni ***** válasza:
sz*rügy :S
2012. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csajozott mellettem :S és hülyének néznek, de akkor is szeretem, de tudom hogy nem érdemel meg.
2012. febr. 26. 17:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Megszívtad. Keress mást.
2012. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szegény:(

Eszem a kicsi szíved...

Most szenvedni fogsz egy darabig, ami normális és találsz majd egy másik palit, aki szeret. Nagyon.

2012. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Shai-Hulud ***** válasza:

"barátnőimnek is mondtam, de hülyének néznek."

Igazuk van. De fel a fejjel. Majd elmúlik.

2012. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy. :)

De majd elmúlik. És télleg el fog. :)

Fel a fejjel!

A barátnőid meg milyen kedvesek voltak..

20L

2012. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen ezt mondják hogy elmúlik, de mikor???? Mert már én is örülnék ha elmúlna, de mindig rá gondolok :S És úgy érzem sose fog elmúlni.... Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 26. 17:10
 9/10 anonim ***** válasza:

El fog. :) Hidd el.. Most úgy érzed, soha nem fog, de legyél türelemmel.. Természetes, hogy sokat gondolsz rá, de majd enyhül.

20L

2012. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik, ha találkozol egy rendes sráccal és egymásba szerettek! Akkor fogsz rájönni, hogy nem is voltál szerelmes az exedbe! Csak azt hitted, hogy ez a szerelem!

Már csak nevetni fogsz azon, hogy mennyit sírtál egy ilyen ember miatt!elpazarolt könnyek ezek, hidd el!

2012. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!