Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, Kezdenétek kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, Kezdenétek kapcsolatot egy nálatok 7 évvel idősebb nővel? Lehet ennek valami negatív oldala? Mármint a korkülönbség miatt? Hosszú távú kapcsolat nem egy kis futó kaland 27F

Figyelt kérdés

2012. febr. 26. 17:48
1 2
 11/14 anonim válasza:
nekem a párom csak 3 évvel idősebb de mi nem akarunk gyereket igy talán nem gáz de a gyerek nagyon sok mindennel jár
2012. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy hosszú távú kapcsolat mert a házasságomat kellene feladnom érte. És holmi futó kalandokért nem akarom. Ezért félek és nem tudom mit kellene döntenem
2012. febr. 28. 12:28
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért lassan csak előjönnek itt a részletek!
2012. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nős vagy, és közben kavarsz valaki mással? Gratulálok! Annyira sem tiszteled a nejedet, hogy elválsz tőle, mielőtt átcseszed a fejét? Na ezért nem fogok én soha férjhez menni!


Maga a korkülönbség nem gáz, de a gyerek téma igen. Ha ő akar gyereket, akkor lesz neki. Egy mindenre elszánt nőnek nem nehéz elintéznie, hogy teherbe essen a választott pasitól.


24/n

2012. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!