Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne marjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne marjam el a barátomat magamtól?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Lelkiekben nagyon gyenge, pszichológushoz is fogok járni.

Az utóbbi napokba nagyon fáradt vagyok. Ehetek, aludhatok, gépezhetek, akármit csinálhatok, mint aki rosszul lesz, alig bírom tartania fejem, és fáradt vagyok. Egész héten ilyen nyűgös voltam(nyilván közrejátszik, hogy meg fog jönni).

A barátommal mostanában nayon bunkó vagyok, pedig szeretem. Így elfogom marni, de nem tudom miért vagyok vele ilyen. Néha a barátaimmal is. Egyedül akarok lenni, és mégse. Ma pl oktalanul elkezdtem sírni. Olyan érzésem van, hogy megőrülök.

Mondtam neki, hogy rossz kedvem van, kérdezte miért, mondtam nem tudom, de minden felkapom a vizet, erre meg nem tudott mit mondani.

Mit csináljak? Nem tuom én magam se, hogy mi a bajom, csak, hogy megőrülök.


2012. febr. 26. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg. Marha nehéz, nekem csak mostanra sikerült, mire 3 év után meglépte a párom, hogy lelépett. Menetközben az én fejem is nagy halom zűrzavar volt. Kezdd el tréningezni magad, mert ha instabil maradsz, és nem tanulos meg kontrollálni magad, akkor még nagyon sok keserűség fog érni az életben. Gondold át, hogy fontos ő neked? Érdekel, hogy mit érez? Tudod hogyan viseli a te hangulatingadozásaidat? Akkor ülj le vele, beszélgessetek. Válassz olyan helyszínt, ahol a külső környezet miatt már eleve védve vagy attól, hogy felhergeld magad, mert nyilván egy tömegben nem kezdesz el fennhangon bunkózni.


Esetleg mondd el neki, hogy rosszul érzed magad, és szükséged van egy kis időre, míg átgondolod, és néhány napra szakítsd meg vele a kapcsolatot.

Gondolj arra, hogy minden úgy van, ahogy lennie kell, és nem a te problémáid a legnagyobbak. És persze a pszichológus nagyon jó ötlet, ha még időben elkezdesz dolgozni magadon, és megtanulod elengedni a görcsöket, a szorongásokat, és derűsen állni az élethez, akkor nem jársz úgy, mint én, aki 26 évesen 3 év után esett pofára a saját hülyesége miatt.

Nyugi, jókor vetted észre, hogy valami nem oké, még tudsz változtatni az élethez való hozzáállásodon! Az első, hogy felismerd, ha valami nem stimmel, aztán csak el kell kezdeni dolgozni rajta. Ne engedd át magad a negatív érzéseknek, ha rossz kedved próbálj inkább nem magadra figyelni, hanem nyílj ki felé, érdeklődj iránta, foglalkozz inkább vele, mint a saját rossz kedveddel!

2012. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!