Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzek vissza?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok. Szóval régebben úgy adódott, hogy egy olyan osztályteremben, ahova ritkán járunk, tehát nincs mindenkinek helye, az egyik lány osztálytársammal véletlenül egymás mellé ültünk. Aztán óra közben igen nyilvánvaló jeleket kezdett felém küldeni. Beszélgetett, ismerkedett, meg hasonlók, de olyan kedvesen hogy szörnyű. Alapvetően kedves természetéből adódóan ez még nem lehet egyértelmű, de hogy lerajzol egy aranyos emberkét a füzetébe, majd melléírja, hogy "\'az én nevem\' LOVE". Na ezt már nem lehet félreérteni. Meg máskor ő maga mondta, hogy mennyre bírja ez én stílusomat. Ergó, ha nem is van tövig belémzúgva, tetszeni tetszem neki, az biztos. Részemről OK a dolog, szimpatikus az a csaj, de ott és akkor annyira ledöbbentem, hogy nem voltam képes ilyen jeleket küldeni, csak ültem, és próbáltam szépen válaszolni a kérdéseire. Aztán véletlenül, és tényleg véletlenül hozzáértem a térdéhez, és a szemem sarkából láttam, hogy odanéz, mintha már pont hasonlóra várt volna. De ez az egy jel azért kevés. Azóta nem sokat beszéltünk, csak MSN-en egy kicsit. Hogy tudassam vele finoman, hogy részemről OK? Már nem sok időm van, 5 nap aztán nyáriszünet azalatt meg félek, elfelejti, hogy tetszem neki.


Ui.:Bocs, hogy ilyen hosszút írtam, de ilyen bonyolult a sztori.


2009. jún. 7. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj neki bokolni és ha belemegy a játékba akkor (ne MSN-en) magabiztossan hozva a stilusodat kérdezd meg tőle h a nyári szünetbe nem lenne-e kedve találkozgatni, ha van kérdel a számát meg minden... Ha össze jön akkor már sínen vagy...De egyszerre rá is kérdezhetsz a bókok után h jár-e valakivel ha nem akkor kérdzd meg h járna-e veled, de csak finoman célozgass rá...
2009. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem simán elhívhatod valahova :) ez a lány szeret téged :)
2009. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Magabiztosságot adtak, mert így már biztosan tudom, hogy amit tenni készülök, az a helyes lépés. Szerencsére nem kell tőle megkérdeznem, hogy jár-e valakivel, mert biztosra tudom, hogy nem. Egyrészt mert az osztálytársam, másrészt meg a myvipjén is egyedülálló van kiírva. Ja, és a jelenlegi viszonyunk sztem jobb nem is lehetne, mert most voltunk 3. éve osztálytársak, így az egymás iránti bizalom már megvan, de olyan sokat nem tudunk egymásról, hát lesz miről beszélgetni a randin. :D
2009. jún. 7. 19:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Kezdésnek jó az, hogy suli után elhívom fagyizni, vagy valami komolyabbat találjak ki?
2009. jún. 7. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!