Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti ezek közül melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezek közül melyik ajándéknak örülnétek szülinapotokra?

Figyelt kérdés
Parfüm, sál, egy nagy doboz bonbon, karóra, egy üveg ital, bögre, kis autó makett, póker szett. Ha van valami más ajándék aminek a fiúk örülnek leirnátok?
2012. febr. 28. 15:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
kb. 4ezer forint értékben gondoltam..de ha egy picit drágább nemgond.
2012. febr. 28. 16:15
 12/13 aszomszedneni ***** válasza:
Modern Warfare III eredetiben :D
2012. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor a márkás karóra nem jöhet szóba. :P

Ebből talán eltudnád vinni valami jó helyre vacsorázni, én fiúként nagyon örülnék, ha a barátnőm egy romantikus vacsorára elhívna. De igazából nekem az is jó ajándék lenne, ha költségmentesen együtt töltenénk egy kis romantikus időt valami nagyon jó helyen.

A barátnőmmel szemben nem lennék anyagias, szóval nem ezt nézném. :)

17/F

2012. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!