Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megfog változni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megfog változni?

Figyelt kérdés

A barátomról van szó.

Egy igazi rocker srácot képzeljetek el, aki sok koncertre jár és iszik, néha (tehát nem minden nap/héten) kiüti magát. Nyáron például annyira részeg volt, hogy képes volt egy szántóföldön aludni egy haverjával egy másik megyében de azt nem tudja, hogy hogy kerültek oda. Egyszer részegen eljött hozzánk és a kutyánkkal aludt :D reggel vettem észre. A háza is olyan, amilyen a stílusa. Nem rak rendet csak ha megkérem rá (de akkor se mindig), szét vannak dobálva a ruhái és ami kell felveszi a földről, mindenféle kacat útban van, viszont nem koszos.

Szeretne majd családot és én is. Csak azt nem tudom, hogy egy ilyen emberrel érdemes-e gyereket vállalni meg ilyenek. Alapjáraton elég rendes, kedves, normális ember. Gyerekes is de ez jól áll neki (ezért is tetszett meg).

Szoktunk néha veszekedni, de ez mindenkinél előfordul.

Ő 21/F

Én 19/L


2012. febr. 28. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyerekesség és a rendetlenség az, ami nem nagyon fog változni és lehet, hogy most még jópofa és elviselhető, de ez nem lesz mindig így.


Ha kiüti magát néha, az még elmegy ebben a korban, nekünk is vannak húzós sztorijaink az egyetemista évekből, mégis kinőttük. Ezt ki lehet, a többit nem.

2012. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami most zavaró,az később,egy komoly kapcsolatban egyenesen idegesítő lesz.Szóval úgy gondold végig a dolgokat.
2012. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

majd kinövi :) én is kinőttem, pedig atomrockerlány voltam 14 éves koromtól :D:D:D mkinek vannak ilyen korszakai.


22/L

2012. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hasonló barátaink vannak :) az én párom is rocker, zenekarával minden hétvégén zenélnek, és gyakran részeg. volt h a város másik végében találtam rá másnap délután :d mondjuk akkor nem volt vicces, ma már az.

ő mindig azt mondja h most ilyen, kiéli magát, élvezi az életet, és ha már ott tart, h elég, akkor meg fog komolyodni. és tudom h így lesz, mert ismerem :) azt mondom egyelőre élvezd vele az életet, bulizzatok sokat, bőven ráértek még a családos életre, idővel ő is meg fog komolyodni.


23L

ő 23f

2012. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!