Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudom eldönteni érdeklem-e a csajt?

Figyelt kérdés
Kb.2 hete ismerkedtem meg vele az elején nagyon jól elvoltunk aztán most pénteken volt egy buli ott megmondta nekem hogy tetszem neki én is megmondtam most úgy állunk hogy vagy járni fogunk vagy nem.Mondta nekem hogy még nem nagyon ismer mondom neki akk beszéljünk a suliban.A probléma viszont az hogy kb 3 lány mindig mellette van így nem nagyon tudok vele beszélgetni mit tegyek? jah és egy lány pedig folyamatosan a seggében van -.-
2012. febr. 28. 17:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
hát már mindegy xd szerintem nem is nagyon jártunk ezt én legalábbis nem nevezném annak am 13 éves vagyok ő is annyi de elegem lett már belőle ma vittem neki csokit hozzám sem szólt nem jött ki velem hogy oda adhassam ma megírtam neki ,,szakitok'' erre ő mondja már rég megtette -.-
2012. márc. 8. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!