Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajön a bizalom? (lent)

Figyelt kérdés
az volt, hogy a párom hazudott nekem 2hónapon keresztül, és nagyon rosszul esett...és tudom hogy én is hibás vagyok abban, ami történt. nem tudom hogy mit tegyek. szakítunk, az rossz mindkettőnknek.. együtt maradunk, az is rossz lesz egy ideig... nem haragszom rá, csak borzasztóan bánt, mikor ránézek, hogy ezt tette...:( veletek volt már ilyen? hogy oldottátok meg?
2012. febr. 29. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem szaktanék, voltam már hasonló helyzetben.
2012. febr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 -=Koldus=- ***** válasza:
És mit tett??
2012. febr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dottorre ***** válasza:
Én ilyenkor már szakítanék, mert sajnos én nem felejtek. A tüske megmarad, és újra és újra fel fog jönni. Jártam már így, nem bírtam, rá kb 1 hónapra kiraktam a nőt.
2012. febr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
titokban találkozott 2x egy lánnyal, aki miatt korábban veszekedtünk. csak barátok. és elvileg nem történt semmi
2012. febr. 29. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!