Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm túl sokat bulizik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm túl sokat bulizik, szerintem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeret, meg minden. Fősuliba jár és minden héten bulizni megy a barátnőivel. Nem csal meg, ez tuti, mert többször ellenőriztem. De sehogy sem tudom azt megértetni vele, hogy nekem ez a sok bulizás az ő részéről nem jó. Velem van a hiba, vagy mit tegyek???

2012. febr. 29. 13:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nem a hétvégéről van szó, hanem a hétköznapról, amikor még véletlenül se tudok menni. Am ha megyünk a haverokhoz akkor együtt megyünk. Jah aztelfelejtettem mondani, hogy a barátnői már kavartak be ugy, hogy majdnem szétmentünk. Szal nem szivleljük egymást....
2012. febr. 29. 14:21
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól értem, hét közben nem laktok együtt, csak hétvégente látjátok egymást. Ez esetben valahol érthető, hogy ő csak azért nem fog otthon ülni, mert Neked valahol egy távoli városban le kell feküdnöd korán a másnapi munka miatt. Szerintem én sem ülnék otthon egyedül. Az már elgondolkodtatóbb, hogy Veled csak ímmel-ámmal megy el bulizni. Ezt kell neki elmondanod. Nincs kifogásod az ő hétköznapi bulijai ellen, de ha a barátnőivel ráért, akkor legyen szíves Veled is foglalkozni, és elmenni akárhova. Így lenne tisztességes, gondolom szerinted is. Reméljük szerinte is:)
2012. febr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
egyetértek veled, viszont a minden héten buli az nekem sok. Ráadásul nem is igazi fősulis, csak ott van oktatása...
2012. febr. 29. 14:50
 14/20 anonim ***** válasza:
56%

Mivel nem éltek együtt és csak hétvégente látjátok egymást, miért akarod beosztani az ö idejét? Nem tölt veled kevesebb időt emiatt. A hétvégéje a tiéd, a hétköznapjai a sajátja- értem ezalatt a családot, sulit, barátnőket, bulit.

Neked csak ne fájjon. Az meg, hogy fősulira jár nem jelenti azt, hogy este 10kor az ágyban a helye. Nem tudom, mennyire vagy képben de szerkeszti meg az órarendjét és ő dönti el, melyik előadásra megy be vagy sem.

2012. febr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Jaaaa, szóval Téged maga a tény zavar, hogy bulizik hét közben. Ezért viszont nem lehet őt hibáztatni. Neked kell ezt elrendezned magadban. Minden észérv afelé mutat, hogy felesleges idegeskedned:)
2012. febr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%

nekem meg az a véleményem, hogy ha tényleg szeretne a lány, akkor arra vágyna, hogy minél többet lehessen veled


én nem is járok el sehová egyedül, mert nem érzem jól magam a barátom nélkül

2012. márc. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
40%
Az utolsónak: valószínű,neked nincsenek is igazi barátnőid..
2012. márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

7/17: valóban nincsenek, de nem is hiányoznak

18 éve vagyunk együtt 3 szép közös gyerkőccel

ez sokkal többet ér bármilyen barátnőnél!

;-)

2012. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ők meg még együtt sem élnek és fiatalok:)
2012. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem is eléggé zavarna, beszélj vele.
2012. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!