Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi szerelmes, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szerelmes, akkor képes megcsalni a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Vagy ha megteszi, akkor ez esetben nem szerelmes? Többször is megtörtént a dolog, ugyanazzal a lánnyal. Egyébként távkapcsolat és az utóbbi időben megritkultak a találkozások.
2012. márc. 1. 13:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
* "az előbbi csupán ábránd": ezt akartam írni, bocs.
2012. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

hmm, ez elgondolkodtató, amit az utolsó előtti mond, és van is benne valami.

de azért az is, hogy aki tényleg szereti a párját, az nem akar neki fájdalmat okozni. márpedig a megcsalás fájdalom. feltéve ugye ha a lány nem tud róla, de akkor is, az meg elv téren-gerinctelenség.


szerintem nem kell itt most nő-férfi háborút hirdetni, mivel nő vagyok, ezért a férfiak hozzáállása érdekel. nem általánosítottam, nem ítélkeztem, hanem kérdeztem egy engem érdeklő dologról.

2012. márc. 1. 15:01
 13/22 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy szerelmes voltam egy lányba és 4-szer csaltam meg. Mondjuk még fiatalok voltunk és ő nem akart szexelni egy évig, így valahol le kellett vezetnem a feszültséget. Volt egy kis lelkiismeretfurdalásom, de csak, ha számonkértem rajta valamit.
2012. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
és ha szexszel nem csalta meg?
2012. márc. 1. 15:28
 15/22 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon emberfüggő kérdés. Szerintem még a legcsalfább férfi sem csalná meg a barátnőjét, ha igazán szerelmes, és minden rendben van a kapcsolatukkal.


De ugye ha valami belerondít, pl. veszekedések, távkapcsolat, vagy netán egy másik lány, aki elveszi az eszét, akkor sok minden megtörténhet.


Amúgy bár furán hangzik, de a megcsalás nem a személy ellen irányul, és nem arra megy ki, hogy bántsák a másikat, attól eltekintve, hogy valóban nem szép dolog.


Természetesen egy csók is megcsalásnak minősül, bár sokaknak kevésbé számít.

2012. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
persze, szerintem is megcsalás a csók, csak itt mondták, hogy a szexhiány miatt fordult elő az egyik válaszadónál megcsalás. de itt nem volt szex.
2012. márc. 1. 15:49
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy nem szexelt az nem zár ki semmit. Ugyanúgy lehetett az oka a szexhiány, mint bármi más.
2012. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
ha szexhiány, az azt jelenti, hogy szexre van szüksége, nem?:D
2012. márc. 1. 17:12
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor mondok még valamit. A megcsaló férfiak több mint 80%-a direkt leplezi le, hogy megcsalta a párját. Miért is? A bűntudat miatt. Hogy derüljön ki, hogy ezáltan pörögjön a kapcsolat és legyen valami eredmény. Mert bizony beszűkülhet egy kapcsolat, ahol a férfi akarja a szexet, a nő nem. Nincs kommunikáció, a nő nem mondja, miért nem akar.
2012. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
ez igazából se a kérdésre nem válasz, se azzal nem függ össze, amit korábban írtam. és ez a megcsalás tudtommal nem lesz leleplezve.
2012. márc. 1. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!