Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi szerelmes, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szerelmes, akkor képes megcsalni a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Vagy ha megteszi, akkor ez esetben nem szerelmes? Többször is megtörtént a dolog, ugyanazzal a lánnyal. Egyébként távkapcsolat és az utóbbi időben megritkultak a találkozások.
2012. márc. 1. 13:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit gondolkodj már. És a kérdésedre pedig válasz. Az hogy igen képes megcsalni, de nem azért, mert nem szereti. Szereti a párját, de képes megcsalni.


Leleplezésről meg annyit, hogy direkt kinthagyja a telefonját az asztalon, sőt még az sms-t is "elöl hagyja" (melyik nő nem néz bele a párja telefonjába?), a levelezését is direkt olvashatón hagyja stb.


Kicsit gondolkozz már. Tudom ma 30 év alatti emberek több mint fele üresfejű, könnyen befolyásolható (nem olvasnak, nincs szabad gondolkodásuk, szabad akaratuk, semmi érzelmük). Ahogy olvasom, te is valami hasonló lehetsz.


Távkapcsolat meg nem kapcsolat, csak egy bizonyos érettségen felül. De ott is csak talán.

2012. márc. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
nem tudom ezeket a dolgokat hogy vetted le rólam, elég korán ítélsz, de sebaj, szíved joga. engem csak érdekel a téma. meg szemtanúja voltam egy hasonló szituációnak, és szeretném megérteni. amúgy volt egy több éves kapcsolatom, és sosem olvastam bele sem a levelezésekbe, sem a telefonjába, pedig megtehettem volna. de hát biztos rosszul tettem:D
2012. márc. 2. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!