Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el életem nagy szerelmét?

Figyelt kérdés

Halálosan belezúgtam , de sosem lehet az enyém... már volt sírás , átkoztam a sorsot , Istent , volt bedepizés , szomorú zenék hallgatása...

18/N


2012. márc. 1. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor próbálj meg vidám zenéket hallgatni, ismerkedj másokkal. Járj szórakozni, társaságba.

Amúgy miért nem lehet a tiéd?

2012. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is így vagyok vele...


21/F

2012. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert nem szeret , legalábbis én így érzem... viszont annyi mindenen mentünk már keresztül , hiszem , hogy okkal került hozzám , hogy ő a végzetem , de sajnos másképp írja mindezt a nagykönyv...
2012. márc. 1. 14:41
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogyha ő a végzeted, akkor talán nem kellett volna egymásba borulnotok? Ellent mondasz magadnak. Amúgy elég fura hogy 18 évesen még hiszel az élet "nagy szerelmében", akire legjobb esetben is 10 év után ráunsz.
2012. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Üdv a klubban édes!


22/ magányos balf@sz

2012. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Áttudom érezni, hogy most mit érezhetsz. Sajnos énis voltam ilyen cipőben. Tudom, hogy mondták már ezren, hogy az idő majd segít, de sajnos tényleg így van. Próbálj ki valami új hobbit, vagy kezdj el napi szinten sportolni, vagy járj aerobikra. Olvass sokat, ha szeretsz, menj el a barátaiddal kikapcsolódni. Vagy akár ha nem tudsz főzni, akkor otthon gyakorolgass. És még egy új kis házi kedvenc is kitud zökkenteni ebből a rossz hangulatból.

Ahogy írtam az elején én is átmentem ilyenen. Nem mondom, hogy gyorsan ment a felejtés, még mindig bennem van egy kevés érzés iránta. De ezek sokat segítettek. Sok jót kívánok neked, és most lélekben melletted vagyok :) Remélem picikét tudtam segíteni. 19/L

2012. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is felejtenem kellene... :( Az idő mindenre gyógyír.
2012. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aszomszedneni ***** válasza:

ha hiszel a sorsban, akkor mi a fenéért gondolod azt, hogy ő volt életed nagy szerelme ?

amúgy mennyi ideig jártatok ?

2012. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!