Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon vágyom egy barátnőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom egy barátnőre, már annyi szeretet van itt bennem, amit szeretnék valakinek odaadni. De akkor mégis miért nem találok olyan lányt, aki viszont tudna szeretni?

Figyelt kérdés

Látok naponta nekem tetsző lányokat, mindig próbálok szemezni velük, de nem tudom hogy kerülhetnék hozzájuk közelebb.


Már egy ölelésnek is nagyon örülnék, olyan sok aranyos lány van, szeretném őket megismerni és ölelgetni, puszilgatni. *-*


Bár ők is ezt éreznék irántam! *-*


2012. márc. 1. 17:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

ma 18:43


képzeld engem meg épp ezért utasíott már el jó pár lány, amíg nem tudták milyen alacsony vagyok bejöttem nekik, volt, aki rajongott is értem szhinte már, de amikor megtudta, hogy alacsony vagyok, egyből elfutamodott és persze jött a tűsarkús kifogással


én azóta direkt kerülön a magas lányokat és odafigyelek, hogy nálam minél alacsonyabb lányokra hajtsak, de még ő is inkább 180+-osokra vágynak.


Még, aki azt mondta, hogy nem baj, hogy ilyne alacsony vagyok még az is elhagyott egy nálam egy fejjel magasabbért.


Én ezek után már annak is örülnék, ha egy lány elfogadna úgy, ahogy vagyok, nem kell neki sem tökéletesnek lenni külsőre, sokkal fontosabb a jellem amúgy is.

2012. márc. 1. 19:08
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom tényleg :(mindig van vmi kifogás..ezekről én is tudnék mesélni. Amúgy sztem meg nem kéne ezen görcsölni, én már úgy vagyok vele,hogy aki elfogad elfogad, aki meg nem, annak oka van, vagy így kell lennie. Mennyire alacsony az az alacsony?

Amúgy ezt nem hiszem el, mert látok azért pár alacsony párt is az utcán flangálni. Hozzáálláson kéne kicsit változtatni.

2012. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Ájron ***** válasza:
Én most vagyok 176 cm, de még így is ugyanabban a bakancsban vagyok mint te.
2012. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

ma 19:52


Ez az alacsony egészen pontosan 165cm.

2012. márc. 1. 21:52
 15/16 anonim ***** válasza:
sztem 165cm még nem a világ vége..látok sok ilyen pasit, akire azt mondom, hogy milyen helyes meg aranyos!
2012. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
egycipőben járunk, csak én lány vagyok és te biztos idősebb is vagy nálam :)
2012. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!