Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy tipikus bulizós lányról?

Figyelt kérdés

16 vagyok és megvallom eléggé mértéktelen. Sokat éjszakázok, kocsmázok és van amikor nagyon berúgok vagy kiütöm magam. Van,amikor hányok, vagy olyanokkal kavarok, akikkel nem is akarok. De amúgy teljesen normális, kedves csajszi vagyok...

Erről (főleg pasik) mi a véleményetek?


2012. márc. 1. 20:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
írtam,hogy a csóknál tovább még soha nem ment a dolog... a csók meg nem nagy dolog,főleg ha nincs benne érzelem
2012. márc. 1. 21:47
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
De bizony, a csók is komoly dolog (kéne legyen). Ha neked nem az, az inkább számodra rossz...
2012. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom hány helyre jársz bulizni, de engem elég kellemetlenül érintene ha bemennék egy helyre és minden 3. szembejövő srác járt volna a számban. Én nem ítélem el a bulizást. Én is szoktam, volt bulis kavarásom (1 db - és mivel kitapasztaltam hogy semmi jövője nincs, nekem az ott elég is volt :D) és szeretek néha inni is becsiccsenteni.

Ha a kavarós részét mellőzöd semmi probléma nincs vele. De tökre felesleges hányásig inni, ezt sosem értettem. Addig igyál amíg bírod. Francnak pazarlod az alkoholt más szívesen meginná!!

2012. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát tényleg jobb bulizni és inni mint gondolkodni és kezdeni valamit az életeddel. Valószínűleg valamit kompenzálsz ezzel a viselkedéssel. Akár a barátok hiányát, vagy a szüleid figyelmét akarod felkelteni.


Számomra nagyon elszomorító, hogy egy 16 éves lány igy viselkedik, de nem ítéllek el, mert mindenki úgy teszi tönkre magát ahogy akarja.

Már biztos álmodoztál azon, hogy milyen lenne számodra a "szőke herceg", de azon elgondolkodtál-e, hogy így kellenél e neki? Szerintem nem.

Legalábbis én még egyik tündérmesében sem olvastam róla, hogy a pozitív hősnő hányásig ivott volna.


Azok után, hogy ezt írtam rólad biztos nem én lennék neked ez a herceg pláne, hogy nem vagyok szőke, de így még nekem sem kellenél.


Az egyetlen dolog ami miatt szomorú vagyok, hogy mindezt ebben az országban csinálod, mivel 2 év múlva te is szavazhatsz, és a munkanélküli segélyt amit kapni fogsz az én adómból vonják majd le.

2012. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!