Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam össze őket?

Figyelt kérdés

A barátnőm szerelmes az egyik fiú osztálytársunkba és szeretném őket összehozni. Szerintem ők ketten össze illenének, de fogalmam sincs, hogy a fiú akarja-e. És a fiú eléggé nagyszájú, de egyáltalán nem csajozós típus. Mindig megijed, ha egy lány közeledni próbál felé.

Szóval először is megszeretném tudni, hogy a fiú belemenne-e a kapcsolatba és kérlek segítsetek, hogy hogyan szedjem ki belőle. És ha ez meg lenne, akkor abban is a segítségeteket szeretném kérni, hogy hogyan hozzam őket össze, és esetleg, ha kell akkor, hogy milyen tanácsokat adjak nekik??

A segítséget előre is köszönöm!!


2012. márc. 2. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért szólsz bele? Majd ők összejönnek ha akarnak..
2012. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kössél mágnest a barátnődre.
2012. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle...-.-
2012. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
76%
ne avatkozz bele, ha annyira összeillenek ak maguktól is egymásra találnak...de az ilyen osztány-kapcsolat am sem a legjobb...én már csak tudom:/
2012. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
*osztály
2012. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék közbe avatkozni, mert látom, hogy a fiú magától nem fog odamenni és a barátnőm sem fog. Tudom most azt mondjátok akkor hagyjam a francba, de nekem is az osztálytársaim segítettek, hogy sikerüljön összejönnöm az évfolyamtársammal, jó még nem vagyunk együtt, de már alakul valami... De mindegy a lényeg, hogy a fiú nem fog odamenni a lányhoz, és fordítva se lesz. De ha én most odamennék a fiúhoz és csak úgy feltenném neki a kérdést, hogy összejönne-e a barátnőmmel, akkor ugyanúgy elutasító lenne velem. Tehát valahogy ki szeretném szedni belőle a választ.
2012. márc. 2. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!